Zobacz pojedynczy post
stary 10-12-2008, 23:18   #158
Sir-Babolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 04 2007
Lokacja: Siemianowice
Wiek: 34

Posty: 127
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 175
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druidnyco Pokaż post
nie no teraz to doje*** ... widziles co dostal rp i ek ? chyba nie .. podwojenie skilli .. etc .. moj rl w qmpla z assa ... napi****** po 400 + w ludzi z czarem .. a dobry mag po 300 z sd .. wiec czlowieku jakie masz porownanie .. w tym update magow .. z rp czy ek ... jak kina z czarem napierd*** po 300 + z broni .. + gran 400~ taki 150 ek ... czlowieku zastanow sie co mowisz .. a nie mowisz ze "Era Druida" szczerze mowiac .. to oprocz tego sio .. i robienie icicle i avalanche .. to druid nie ma nic .. tzn ma .. lodowe ue .. i terra hura .. wiec powodzenia .. :**

Sorc ma w ch** czarow ofensywnych ... beamy nie beamy vis hury etc etc etc ... wiec poczytaj .. i dowiedz sie o typ update .. a nie komentujesz cos .. o czym nie masz zielonego pojecia ...
Tak na powaznie, stanol Ci? Ogarnij sie i oddychaj...

Co do upa, co z tego ze knight i pall dostali " mozliwosci " w zadaniu lepszego dmg ? skoro w przypadku pala niemozna uzyc Exury San, tylko potionow do tego jest sie w paralizu i trwa to 10 sek bez mozliwosci zdjecia czaru jak paralyze? czyli rownie dobrze wrzucajac ten czar masz 10 sek WPIERDOLU, jezeli niema blisko ciebie jakiegos healera, do tego traci sie praktycznie caly shielding, wiec ladnie sie wbijaja w palka. Co do knighta to niewiem nie testowalem ale pewnie podobnie jest.
Niema co plakac wkoncu pal i knight beda mialy cos do gadania w trapach, i chwala za to, wkoncu bitwy nie beda monotonne tylko stana sie na podlozu taktycznym bardziej rozbudowane. Nawet jesli pal wali po 400 ? z assassinki z dystansem 4 sqm, na paralizu bez mozliwosciu uzycia czarow spontanicznych, to taki mag wali na caly ekran z SD, zawsze trafia czyt. combo zawsze wejdzie " dobrze ".

Nieplaczcie bo to jest zalosne, niepodoba sie to w*******alaj w podskokach

Co do " ery druida ", sorry ale druid nie moze wdupic 700k/h z profitem na chwile obecna, lub tez malym wastem. Sork mimo wszystko w moich oczach nadal jest gurujacy, sam argument sio i paralizki nie przekonuje mnie do dominacji ed :rolleyes:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Myxam Pokaż post
Cholera, co im szkodziły te zbroje? Jak mi nie żal Capa to powinienem móc ją nosić, przecież udźwignę, a od lootu mam lootbagi a tak, to niby co to ma być? Jestem bez armora i nie mam kasy na nowego. Nawet jak sprzedam k arma i legsy, to nie starczy nawet na blue robe... Zwłaszcza, ze teraz cena mocno wzrośnie... Co do reszty to, się nie czepiam nie przeszkadza mi to ani nie ułatwia niczego, ale motyw ze zbrojami to debilizm... Już mogli te ograniczenia lvl wcisnąć zamiast tej durnoty, skoro na broni już są...

Dlatego branie demon armoru z annicha bedzie mialo teraz sens , poniewaz wszystkie profesje moga go uzywac
__________________
Maxu has gone kthxbye

Ostatnio edytowany przez Sir-Babolek - 11-12-2008 o 00:29.
Sir-Babolek jest offline