Zobacz pojedynczy post
stary 03-04-2009, 10:56   #21
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
na moim swiecie jest maly respawn, trzeba bylo dlugo bic zeby cos polecialo
to eq to takie ci przydatne jest ze hoho ale szpanuj szpanuj
Ze spawnem to rzeczywiście może być mały problem, ja z reguły expiłem na północnych ankh dragach i nie licząc tych okresów kiedy serwer jest pełny (weekend itp) to musiałem zawsze trochę czekać na spawn (biłem tylko główne piętro + dolny spawn dl + 2dragi). Na edron albo venore lepszy spawn ale (przynajmniej u mnie) tam strasznie trudno się dopchać + sorcem na takim lvlu może być dość ciężko - 2 dragi na raz jak strzelą combo to dead na miejscu.

A eq się przydaje.
1)hat of the mad + 1mlvl
2)spirit cloak - to samo
3)spellbook of enlightement lub vampire shield - do tombów zakładam tego drugiego, 1mlvl przy biciu z różdżki/różnych exori powoduje niemal niezauważalną różnicę a w obrażaniach jest. Weżmy np. taki głupi nomad, z vampirką same chmurki a z książką potrafi zaponad 20 walnąć. Przy bieganiu po tombie większe oszczędności daje vampire shield niż książka.
4)blue legs - tak naprawdę jedyny zbędny element mojego eq, ale pusty slot wygląda głupio a to są jedyne rozsądne legi dla sorca na moim lvlu
5)oczywiście bohy - to chyba oczywiste
Do tego woi/woce i robi się 70k. Głównie dzięki tarczy i bohom. A przydatność mojego eq chyba wyjaśniłem powyżej.
Arathorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.