Zobacz pojedynczy post
stary 02-08-2009, 23:57   #37
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tequila51 Pokaż post
Nawet dobry, a nawet bardzo dobry. Jedyny konkretny poradnik dla MS'a na tej stronie. Przydałoby się trochę więcej expowisk, ale i tak jest dużo.
No i najważniejsze, czemu nic o softach nie wspomniałeś? - chyba, że ja coś przeoczyłem.
Dobra robota.
a nie jestem przekonany do softów jakoś
Mam niespokojny styl gry i w trakcie robienia mojego niemal 90 levela zgubilem po kilka razy każdą cześć EQ. I nie nosilem softów bo musialbym koniecznie aol mieć, a padałem w roznych smiesznych sytuacjach dosc często. Srednio to co 2 levele glebiłem

--- Decade dodał 0 minut i 51 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lafa_elo Pokaż post
20-40 lvl mozna latwo przejsc expiac na cyclopolis z tera i rozga . Na 5 bp malych manasow robisz okolo 1,5 lvla, na pozniejszych prawie lvl. Kasa leci jako tako, nie zwraca sie ale z 3k bedzie. Polecam -3 i -4 najszybciej leci :d


na 50 lvl mozna tez dobrze expic na earth elemantalach ni to mocno bije ni nic i expa daje jako tako ;d
zeby msem expic na czyms to jeszcze loot musi dawac, aby sie za mane zwrociło, i to jest główny warunek czy sie da czy sie nie da..
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active

Ostatnio edytowany przez Decade - 02-08-2009 o 23:58. Powód: Automerged Doublepost
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem