Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2013, 11:23   #5
Krizz.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2013

Posty: 8
Domyślny

"Get in the line..." : D

"Gimli" różnorodnie (xd) rozcinający ghoule i cienie przy rzucaniu czarów jak zawsze przyjemnie wyglądają.

To że postawiłeś świątynie na małej górce od razu sprawia, że cała lokacja wygląda nieporównywalnie lepiej. I jak na razie, światło "wypadające" ze świątyni zrobiło na mnie największe wrażenie (niby mała rzecz, ale jednak to ten moment). Odpuszczając palące-niepalące się najpierw światła przed świątynią.

I czy mi się wydaje, czy pod stołami w świątyni są cienie?

Dobry wstęp, masz naprawdę szerokie możliwości żeby ciekawie pociągnąć fabułę. Pamiętaj, że małe wtrącenia, jakieś szczegóły w akcji (typu nawet głupia gadka o wykorzystywaniu many) są zawsze korzystne. I staraj się czasami o bardziej szczegółowe ukazywanie akcji (nie jest źle, imho może być jeszcze lepiej). Człowiek się wciąga jak ma podane na tacy, zbyt szybko ukazana akcja, zbyt szybkie przeskakiwanie z lokacji do lokacji nie pozwala się tak wciągnąć. Sam się zawsze nad jednym obrazkiem zbyt długo zasiedziałem i zapominałem jakie szczegóły chciałem dodać w następnych, dlatego najcześciej "leciałem" bo po jakimś czasie wstępuje niecierpliwość i rwanie żeby już posunąć akcję, przez co duża część obmyślonej koncepcji umyka : P (obejżenie obrazka trwa kilka sekund, klejenie kilka minut... [x kilkanaście]). To oczywiście zabiera więcej czasu i stwarza niebezpieczeństwo wodolejstwa, ale jak się postarasz wyjdzie na plus.

MAKE MOAR.

Ostatnio edytowany przez Krizz. - 09-07-2013 o 13:06.
Krizz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem