Zobacz pojedynczy post
stary 27-01-2005, 18:34   #30
Izka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 36

Posty: 5
Domyślny Po śmierci/hacku.

1.Tak, to jest prawda, tak jaby moja historia. Szukałam wejścia do Kazo i doszłam do smoka - spalił mnie!! Straciłam 4 bp of uh, kase itp. Potem bardzo wkurzona jak najszybciej poleciałam po swoje ciało z myślą, że smoka nie będzie. Zostałam spalona po raz drugi - ale tym razem nic mi nie wypadło.

2. Wszystko jest prawdą tak jak moja historia! Mogę wam powiedzieć - że to prawda! Koleś na 24 lvl ( a ja 14 ) pk'ował mnie ciągle. Ja postanowiłam zemstę - kiedy kilka dni go nie było tak ostro trenowałam - nabiłam 27 lvl. Koleś uśmiechnięty wrócił żeby mnie znów zabić. Poszłam wz nim w ślepy zauek. Nawet koleś nie sprawdził ktory mam lvl. Potem mu powiedziałam, spojrzał - i zobaczył - zaczął mnie prosić o wybaczenie, ale ja nie miałam skrópułów. ZAbiłam go jeden raz, drugi, a później przyjęto mnie do gildi. Wszsycy moi koledzy go pk'owali aż w końcu zobaczył na swoim ekranie : ,,WELCOME TO ROOKGARD'' został zrookowany. Ma głupek nauczkę!

Mówię wam: Nie zabijajcie niskich lvl za nic! Oni chcą mieć postać lepszą i uciekają przed każym. Ja zobaczyłam kolesia na 8 lvl z czerwonym hp i uciekał przedemną, wkurzyło mnie to bo ja nie chciałam go zabić. Uciekł niedaleko. Wlazł do slimów. Wylazł po chwili z czerwonym hp, zdążyłam go uhnąć. Nie straszmy n00bów bo ja wiem jakie jest uczucie biegającego 8 lvl w podziemiach bojącego się! Wy kiedyś te mieliście 8 lvl.
Izka jest offline   Odpowiedz z Cytatem