Zobacz pojedynczy post
stary 08-02-2005, 14:41   #34
lagrandeziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2004

Posty: 33
Domyślny

Siema ja wam powiem tak : gram okolo pol roku mialem kilka postaci ale przenosilem sie ze wzgledu na moich ziomali z RL bo z nimi najlepiej sie gra !

ladnych kilka miesiecy gram na Calmerze ..... dedlem duzo razy ale z tego co slyszalem ( u sie przekonalem ) kazdy drut i mag ma ciezkie poczatki ( malo hp i slaby shielding ) ........

Hackneli mi tego drutka na 11 lvlu stracilem kolo 300 gp i Fire Sworda ( na 11 lvlu drutem lol nie mialem co robic ?:-/) Wkurzylem sie ale po 2 ddniach zaczalem ostro grac deadow mialem naprawde sporo ......


Calmera = non pvp wiec adrenalile podnosi sie chodzac na GSy i DRagi na 17 lvlu oczywiscie pare razy dedlem no i od dzis bede nawalal uhy pod dp albo expiac na dwarfach i rotach ... 3eba byc cierpliwym a napewno bedzie sie mialo lepszy lvl i dobre skille i mniej deadow .... a w deadach naprawde juz jestem zaawansowany ......


Powodzenia i nie poddawajcie sie !!! Konczylem z tibia juz duzo razy a dalej gram moja postacia ! i bede sie 3mal tylko tej jednej bo nei ma sensu zmieniac
lagrandeziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem