Zobacz pojedynczy post
stary 11-02-2007, 19:25   #88
Maciek1337
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 16
Domyślny

Ja mam jeszcze ciekawsza sytuacje, kiedys gralem w Tibie dosc czesto, kuilem sobie 2 pacce, mialem rec keya oraz knighta na 52lvl. Wszystkie dane zapisane w notesiku, zaczely sie studia wiec przerwalem moja przygode z Tibia na okres paru miesiecy, wiadomo - studia, dziewczyna, praca. Obecnie jestem po sesji i myslalem aby wrocic a tu?? Ktos wlamal mi na konto, dobra utrate przedmiotow przezyje, kupie znowu pacca i zaczne grac, ale????????Rec key nie dziala! Postac wciaz ma 52lvl, wiec osoba ktora ukradla mi postac nia nie gra, na dodatek slyszalem, ze Cip-Soft blysna inteligencja i przy jednym z najnowszych update'ow usuna wszystkie rec keye i dal mozliwosc stworzenia nowych! Czy to nie zalosne z ich strony?W ten oto sposob, stracilem swoja postac raz na zawsze i W ZYCIU nie dam im zarobic grajac od nowa i kupujec od nowa pacce, W ZYCIU.

Dodam, ze mialem ochote zeskanowac dowod osobisty(gdzie sa moje wszystkie dane) Ale slyszalem, ze to nic nie da, poniewaz osoba ktora zmienila rec-keya miala rowniez mozliwosc wprowdzania nowych danych wiec jednym slowem...Podziekujmy panom z CIp-Softu inteligencji.

Ostatnio edytowany przez Maciek1337 - 11-02-2007 o 19:26.
Maciek1337 jest offline   Odpowiedz z Cytatem