Temat: Serwer Only Harmonia
Zobacz pojedynczy post
stary 22-07-2010, 16:15   #32799
Shass Enre
Użytkownik Forum
 
Shass Enre's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Ełk

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shass Enre
Profesja: Elder Druid
Poziom: 266
Poziom mag.: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazdeq Pokaż post
Zauważyłem, ze wph ma bardzo fajnych kolegow bo tylko oni cos do mnie maja tj. shass, solantes, piotrusjp, rose nie wiem czy kolega ale on to i tak mial spierdolone dziecinstwo wiec jemu sie nie dziwie.
A ludzie nie wklejają tu ss poniewaz im sie nie chce ja od 1lvl do 145 zrobilem ss tylko na 100 bo nie widze powodu zeby wklejac ss co jeden lvl, skill, best hit, best kill itp. Ale z tego co ty powiedziales to wychodzi na to, ze ludzie mysla sobie tak " o nie mazdeq znowu najezdza na wladka to lepiej nie wkleje ss "

Blesssss!
To bardziej wygląda tak , o nie Mazdeq aka dziecko szukające okazji na napinkę vs wladzio = wielki bajzel w temacie = idę na inne forum. A jeśli chodzi ci o władzia to nawet nie wiem czy kiedykolwiek z nim rozmawiałem, ale ty dalej siedzisz w swoim wyimaginowanym świecie wiec gl. Na tibiopedii taka napinka z twojej strony skutkowała by banem po kilku minutach. A jeśli masz neo co z twoich wypowiedzi wnioskuję, to któryś z modków by cie banował, aż by ci się znudziło . Bo dla niego to 2 kliknięcia a dla ciebie 5~ min roboty. I jeśli dalej chcesz porozmawiać to zapraszam na priv


Ostatnio edytowany przez Shass Enre - 22-07-2010 o 16:20.
Shass Enre jest offline   Odpowiedz z Cytatem