Zobacz pojedynczy post
stary 22-05-2007, 19:33   #32
Gesior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Lokacja: Grodzisk Maz.

Posty: 387
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akatedih
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 42
Skille: 16/23
Poziom mag.: 50
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woojt14 Pokaż post
To jest kolejna wersja, która po zainstalowaniu potrzebuje kodu seryjnego, czy ty(autor poradnika) też masz oryginalną wersję? Jeśli nie, to podaj link do triala. Bo to podobno jest trial, ale jak znam życie to trial działa zazwyczaj przez jakiś czas i nie wymaga serial numbera.
Ja mam prawie orginalną wersje full
Ktoś się mnie pytał na GG co zrobić, bo też nie mógł odpalić. Polecam poszukać w google rozwiązania. Jest na 1 lub 2 stronie wyników wyszukiwania
@kolejne pytanie
z autorem:
"Mam prośbę poradnik super !!! ale brakuje mi jednego tzw , może pokaże filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=URnWNF_MVqk UWAGA
chciałbym się dowiedzieć jak zrobić w vegasie taki początek jak w tym filmiku..."

Juz chyba gadalem na GG i chodzilo Ci o efekt przeźroczystości o ile to Ty.
Dokładnie chodzilo mu o takie kwadraty jakby dzielące ekran na kawałki i napis San Andreas na początku (obok tych kwadratów). Taką lub inną, dowolnie skomplikowaną ramke możecie wykonać w każdym bardziej profesjonalnym programie od Painta ("Gimp" - darmowy oraz wiele innych komercyjnych)
Ustawiacie przeźroczyste tło, malujecie co chcecie na warstwie i zostawiacie tylko wolne miejsca które mają być widoczne (ma w nich być widoczny film). Sam danej metody nie sprawdzałem, ale po paru minutach od czasu jak powiedziałem mu na GG, żeby tak zrobił powidział, że działa i żebym dodał do kursu. Jak sam sprawdze to dodam
Uwaga: Plik zapiszcie do formatu .gif lub .png inaczej nie zapisze sie przezroczystosc. Potem wrzucacie go na warstwe wyzej niz film i powstaje taka ramka.

A utwór w tym filmie na youtube to "Drowning Pool - Reminder" jakby ktoś chciał wiedzieć
__________________
Kurs > Sony Vegas 7.0 < napisany przez Gesiora:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=125885

Ostatnio edytowany przez Gesior - 22-05-2007 o 19:36.
Gesior jest offline   Odpowiedz z Cytatem