Zobacz pojedynczy post
stary 03-07-2010, 16:03   #1
Kaisuis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2006

Posty: 17
Domyślny Poradnik (?) dla druida.

Chciałem podzielić się z wami moja wiedzą na temat gry druidem. Spróbuje zrobić to w formie poradnika, wzorując się trochę na dwóch które już istnieją.


W co się ubrać? Equipment!
Wybór mamy spory, generalnie są trzy opcje, więcej obrony, bonus do mlvl'a oraz redukcja obrażeń. Wszystko zależy od tego co robimy i co nam się bardziej podoba.
1. Idąc z blokerem, warto wybrać coś z tego:
Spirit Cloak, +1 magic level, 8 pkt. ARM.
Focus Cape, +1 magic level, 9 pkt. ARM.
Spellbook of Enlightenment. Wymagany 30 poziom, dostajemy 18 pkt. DEF oraz magic level +1.
Spellbook of Warding. Wymagany 40 poziom, 22 pkt. DEF oraz magic level +1.
Spellbook of Mind Control. 50 poziom, 16 pkt DEF oraz magic level +2.
Hat of the Mad, 3 pkt. ARM oraz +1 magic level.
3 pkt ARM oraz +1 magic level, wymagany 50 poziom.
5 pkt. ARM, +2 magic level, wymagany 80 poziom.

Tak uzbrojeni, podniesiemy najważniejszą dla nas umiejętność - magic level. Zaowocuje to zwiększoną mocą czarów, zwiększy exp i zmniejszy straty.

2. Jeśli expimy sami, możemy zwiekszyć nasz mlvl, lub zmniejszyć obrażenia przyjmowane od żywiołów za pomocą setów:
TERRA SET - 23% ochorny od żywiołu ziemi, o 23% zwiększone obrażenia od ognia


GLACIER SET - 23% ochorny od żywiołu lodu, o 23% zwiększone obrażenia od energii.


LIGHTING SET - 23% ochorny od żywiołu energii, o 23% zwiększone obrażenia od ziemi.


MAGMA SET - 23% ochorny od żywiołu ognia, o 23% zwiększone obrażenia od lodu.



3. Rezygnując z bonusów, skupiając się na pkt. ARM i redukcji obrażeń fizycznych możemy nosić:
Bardzo tani, do kupienia na 8 poziomie, 6 pkt ARM, 46 cap.
7 pkt ARM, tylko 29 cap, do zdobycia z questa/, tani.
Crusader Helmet, 8 pkt ARM, 52 cap. Zdobywamy od razu po wbiciu 35 poziomu z łatwego questa.
Royal Helmet, 9 pkt. ARM, 46 cap, świetna obrona, niska cena w porównaniu do Demon Helmet.
Demon Helmet, 10 pkt. ARM, tylko 16 cap.
Blue Robe, 11 pkt. ARM, oraz zaledwie 16 cap. Polecam ze względu na jej lekkość.
Kaisuis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.