Zobacz pojedynczy post
stary 07-11-2009, 22:59   #21
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post

Analogicznie do produkcji Co2. Nie wiem czy wiesz, ale przed wojną emisja Co2 była diametralnie mniejsza, nie było tyle samochodów, nie było tyle fabryk, nie było tyle elektrowni. Było o wiele więcej lasów, miasta nie rozrastały się z taką samą prędkością jak teraz. Było o wiele mniej ludzi.
Wow no i , to wcale nie oznacza ze w tym stuleciu to się stanie. Chyba , że wiesz ile wytrzyma nasz planeta no to ok...
Cytuj:
Możesz być ignorantem, możesz myśleć że dożyjesz spokojnie starości, więc radzę Ci korzystać z życia póki możesz, bo za 20 lat możesz już nie mieć takiej możliwości.
Super.Nie myśle , że dozyje starosci bo rownie dobrze mogę umrzeć jutro rano na zawał albo dowiedzieć się , że mam raka mózgu z przerzutami.
Cytuj:
Myślisz, że UE na darmo traci miliardy euro na implementację nowych technologii? Myślisz że to wszystko tak dla picu, dla tego że ktoś ma takie widzimisie?
Jakby nie było , robią to też dla przyszlych pokoleń , ktore ja prawde mowiąc mam serdecznie w dupie. (zreszta jak kazdego innego czlowieka)
Cytuj:
Oderwij się czasem od tej tibii, i pomyśl o życiu w sensie stricte, bo poziom jaki przedstawiasz utwierdza mnie w przekonaniu, że aborcja powinna być jednak dozwolona.
Bo powinna o/.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.