Zobacz pojedynczy post
stary 22-08-2007, 20:35   #304
Skyblue_Mage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moje zdanie na ten temat jest następujące:

1. Zrobiłem sobie sorca przed updatem i gram nim nadal po updacie, ponieważ lubie sorca, a nie np. palladyna i gram dla przyjemności, a nie żeby byc podziwianym albo sprzedawac kase na allegro.

2. Myślę, że troche niesprawiedliwe jest, że palladyn, drusid i sorc używają w większości tych samych czarów. Sorc jest bardzo upośledzony jeśli chodzi o capa i skille, natomiast palladyn ma i capa i skille, a oprócz tego jeszcze używa większości tych czarów co sorc i druid. Myślę, że tutaj dobrym rozwiązaniem byłoby odebranie palladynom czarów wysokopoziomowych (oczywiście trzeb byłoby stworzyć alternatywne źródło zaopatrywania się w strzały czy włócznie), knight nie powinien mieć żadnych czarów - powinien sie opierac tylko i wyłącznie na swoich skillach i sprzęcie. Natomiast czary sorca i druida powinny zostać rozdzielone grubą granicą - sorc powinien byc skierowany na walke, natomiast druid na summony, błogosławieństwa, miksturki i ogólnie przyroda.

3. Uważam, że trzeba zrobić sorc'om więcej różdżek i rozłożyć je na wyższe poziomy (może dobrym pomysłem byłoby stworzenie różdżek na wzór mieczy dla wysokopoziomowych sorców). Knight ma dużo mieczy i niektóre bardzo potężne, myślę, że można by było zrobic podobnie z różdżkami, ale też wymyślić kilka rodzajów łuku dla palladyna i może jakieś specjalne różdżki i runki tylko dla druidów.

4. Takie rozgraniczenie jakie opisałem wyżej jesyt pożyeczne ponieważ każda postać stanie się mniej samodzielna i będzie musiała korzystać z pomocy innych, a jednocześnie unikalność możliwości kazdej z nich pozwoli zachować odpowiedni stosunek ich liczby.

5. Pomijając moje uwagi - niech każdy gra tak żeby mu się dobrze powodziło i nie idzie na łatwiznę to będziemy mieli dobrych graczy i przyjemną pełną niespodzianek grę...

Pozdrawiam