Temat: Wygraj Ligę
Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 16:19   #257
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Krol moze odejsc z Jagi jeszcze w tym oknie transferowym, chociaz tak szczerze mowiac wydaje mi sie to malo prawdopodobne. W kazdym razie takie chodza ploty.

Jedrzejczyk po wyleczeniu kontuzji przez Choto nie ma szans na gre, a nawet jesli, to bedzie gral ogony. Tyly beda wygladac prawdopodobnie Kielbowicz - Choto - Astiz - Szala, byc moze na bok wejdzie tez Komorowski, w koncu po cos go Urban sciagal.

Marek Gancarczyk swietny zawodnik, jak utrzyma forme to moze dac sporo pktow.

Frankowski - u mnie zostal nawet kapitanem ;p Mysle ze to moze byc bardzo fajny sezon w jego wykonaniu, a jezeli tylko Grosicki w koncu odrobine zmadrzeje, to moze to byc zabojczy duet w ataku (na to licze - sporo pktow od tej dwojki). Co do Paluchowskiego - nie wydaje mi sie zeby w lidze gral jako starter, na dluzsza mete jest jeszcze na to za slaby. Wyleczy sie Chinyama i Grzelak, to Paluch moze byc nawet trzecim w rotacji, chyba ze Urban zdecyduje sie na dwojke z przodu. W sumie to atak Mieciel - Chinyama + Paluchowski z lawki i do tego okazjonalnie Grzelak (bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze on tak do konca bedzie zdrowy, z nim to zawsze jest cos nie tak odkad do Warszawy przyszedl) moze byc najgrozniejszy w lidze i dac spooro pktow. A nie zapominajmy o tym, ze jako cofniety napastnik moze grac tez Szalachowski (jezu jak ja sie ciesze ze on sie wreszcie wyleczyl ;;; ), a strzelac moga tez rozgrywajacy (kto widzial mecz z Zaglebiem, ten wie jak wyglada teraz gra Giza - Iwanski ). Osobiscie to najchetniej pol skladu bym ustawil z Legii, ale ceny za tych zawodnikow sa dosyc spore i zdecydowalem sie tylko na tych, ktorzy imo jak na swoja cene beda duzym wzmocnieniem druzyny i dobrze mi zapunktuja (Mucha - najlepszy bramkarz ligi).
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem