Temat: Wygraj Ligę
Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 17:56   #258
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Jedrzejczyk po wyleczeniu kontuzji przez Choto nie ma szans na gre, a nawet jesli, to bedzie gral ogony. Tyly beda wygladac prawdopodobnie Kielbowicz - Choto - Astiz - Szala, byc moze na bok wejdzie tez Komorowski, w koncu po cos go Urban sciagal.
Mam nadzieje, ze bedzie pierwszym zmiennikiem dla pary Choto-Astiz w srodku, Choto jest kontuzjogenny wiec licze na to, ze troche w tym sezonie pogra. Jezeli nie, to az tak wiele nie trace, bo mam dwoch solidnych rezerwowych, ktorzy powinni mi za niego punktow ponabijac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Frankowski - u mnie zostal nawet kapitanem ;p Mysle ze to moze byc bardzo fajny sezon w jego wykonaniu, a jezeli tylko Grosicki w koncu odrobine zmadrzeje, to moze to byc zabojczy duet w ataku (na to licze - sporo pktow od tej dwojki).
U mnie tez jest kapitanem, chociaz wahalem sie pomiedzy nim a Andradina. Generalnie, zarowno Franek jak i Edi wydaja mi sie punktowymi "pewniakami", gdyz zarowno strzelaja, jak i zaliczaja asysty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Co do Paluchowskiego - nie wydaje mi sie zeby w lidze gral jako starter, na dluzsza mete jest jeszcze na to za slaby. Wyleczy sie Chinyama i Grzelak, to Paluch moze byc nawet trzecim w rotacji, chyba ze Urban zdecyduje sie na dwojke z przodu. W sumie to atak Mieciel - Chinyama + Paluchowski z lawki i do tego okazjonalnie Grzelak (bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze on tak do konca bedzie zdrowy, z nim to zawsze jest cos nie tak odkad do Warszawy przyszedl) moze byc najgrozniejszy w lidze i dac spooro pktow.
Tutaj jakos nie przekonuje mnie poki co Mieciel i licze, ze Paluchowski moze pograc troche jego kosztem. Nie orientuje sie dokladnie w sytuacji zdrowotnej Chinyamy, póki ten nie wróci Paluchowski jakieś punkty nabić powinien. Po powrocie Takesure grać może w mojej drużynie rezerwowy Micanski, który mam nadzieję będzie w Zagłębiu coś strzelał.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
A nie zapominajmy o tym, ze jako cofniety napastnik moze grac tez Szalachowski (jezu jak ja sie ciesze ze on sie wreszcie wyleczyl ;;; ),
Racja, tez strasznie kusilo mnie jego kupno. Obawialem sie jednak powtorki z poprzedniego sezonu, kiedy po swietnej grze w sparingach leczyl sie caly sezon. Obym sie mylil - taki zawodnik przydalby sie nie tylko Legii, ale i naszej reprezentacji.


Ps. Czy każdą zmianę w składzie wciąż trzeba potwierdzać płatnym smsem, czy już się z tego wycofali?
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem