Temat: Serwer 70 ms po raz 3 .cam
Zobacz pojedynczy post
stary 20-02-2009, 00:39   #34
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
no mi sie tez wydawalo ze szybciej biegam bo po glebszym zastanowieniu sie nie ma tych 'przerywnikow' i postac nie staje na moment tylko biegnie caly czas szybciej z drugiej strony kumpel mowi ze to 'mi sie wydaje, ze szybciej biegam', chociaz patrzac na to nie mozna powiedziec ze sie wydaje, bo w koncu nie ma tych przerywnikow i char zapieprza jak nienormalny nie wiem jak to jest zrobione i czy to na 100% jest, ze ty szybciej biegasz bo mysle ze na openkach dasha mialby kazdy a jednak 80% ludzi podejrzewam ze nie ma
Stanij na wejsciu do ankh, odpal stoper i biegnij na dashu do konca pustyni, pozniej zrob to samo bez dasha i zobacz jak to jest.

Powiem tyle, dash = mapclick, a wiec dodaj speeda, jedyny minu na wojnie to ze idzie 2 kratki i czasami mozna wpasc niechcacy do trap + nie mozna sie tak dobrze manasowac wiec sa + i -. Na opence przyda sie gdy uciekasz, na battlu nie za bardzo, bo tam duzo nie biegasz, chyba ze chcesz przebiegnac przez m walle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord Pokaż post
Powiem Ci tak. Pomijając to, że ma bota, leci na healingu, ponownym zaznaczaniu przeciwnika i dashu to żeby efekt byl 2x lepszy powinien używać flam ue, woi'a, stawiać fe, używać ue nie do spamu lecz zabijania,a jego cała taktyka ubijania przeciwników opiera się na sd. Da się zauważyć też inne błędy, lecz nie będę się wbijał w szczegóły Większość sukcesu jest oparte na słabych umiejętnościach przeciwników
Jak by zrobil fe to by tamtych dwoch sciagnelo ich zanim bo ich mogl summon uderzyc, kompletna strata many, tak samo na flama, duzo by im nie zrobil, a znajac tibie to kazdy ma bota na lecznie.

Bledy? Ja tam bledow nie widzialem, jedynie co mogl zrobic to biegac po pustyni az straci pz, chyba ze poniego biegli, mogl tez schowac sie w tombie za tp*, liczac ze tamci nie mieli by scarab coina.

*nie wiem od jakiego lvl sa tomby, wiec nie wiem czy by to wyszlo

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piio Pokaż post
Kolejny fajny film ale:
Z 1 strony, ma bota bardzo dobrze ustawionego i dużo mu to pomaga. Ma skilla choć do Wizava fakt jeszcze nie dorasta ale....
z 2 strony co on ma zrobić i pokazać, żebyście nie napisali "ech nic wielkiego".

Chcąc nie chcąc PVP w Tibii jest bardzo ograniczone więc ciężko tu pokazać niewiadomo jakiego skilla. No jakby uciekając wszedł na POI zrobił solo dźwignie w 10 min i ukrył się w puminie na górze, to bym powiedział, że koleś to masakrator.

Swoją drogą dla mnie póki co najlepszym pvp-owcem zostaje Masakrowiec spodobał mi się w tibii 7.4 bez hotów, z UH trapami i wydaje mi się, że wtedy było najtrudniej bo najwięcej było można zrobić trapów. Cipy uznali, że to byly niedociagnięcia w grze więc to znerfowali
Poi dzwigni nie da sie przebiec ms/ed, to by bylo zbyt latwe.
A co ty chcesz od niego i jego bota, ma biegac bez bota jak 90% ludzi uzywa bota? Co by to mu dalo, tylko musial by sie 2x wiecej trudzic, a takto mogl sie pobawic. To nie tibia 7.4, tam i tak byly boty, (@Tentotrix) 3 osoby mialo bota? (reszta komentarza) Moim zdaniem to mieli ludzie ktorzy byli w wojnie lub mieli znajomosci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
up
a musze zarabiac?
MSem w tibi więcej zwaliłem kasy niż zyskałem... (PACC...)a jak już nie mam gdzieś waste to ded i 100k w dupeczke i znowu waste xD
Teraz sa inne czasy, teraz w tibi duzo latwiej sie zarabia, i blessy nie sa az tak cenne jak byly kiedys.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
tak , tak pomóżmy maćkowi/jasiowi w grze ! ludzie łączmy się i klikać ! ażeby maciek/jasio mógł grać w bezsensowna ,przegladarkowa gre!

@topic
extra,zobaczylem,że ma bota i wyłaczyłem..kurwa mac do chuja o pvp mozna mowic jak sie gra bez bota (co w dzisiejszej tibi jest rarem ;9 ) a wy sie jaracie bo biega na bocie up/down po schodach w ank...zal mi was ...chyba juz w ogole nie pamietacie czasow prawdziwego pvp 7.4 , gdzie bota mialo moze 3 osoby na server....bez hotkeyow i wtedy to dalo sie ogarniać ...
Zobacz komentarz ktory napisalem do posta Piio. I tak ci co najbardziej ogarniali mieli boty.
Skrzat jest offline   Odpowiedz z Cytatem