Zobacz pojedynczy post
stary 18-06-2012, 03:04   #8
Pietras_Askara
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2011

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Jesteś niepoważny, człowieku.
Lepiej zmień forum i postuj swoje rewelacje gdzie indziej, bo tutaj w każdym twoim temacie będę przypominał o durnotach i fejkach, którymi nie omieszkałeś nas uraczyć.
I co do drugiego pogrubionego fragmentu: mylisz się, mój drogi. Wszystko byłoby w porządku, gdyby idioci twojego pokroju nie próbowali zakpić sobie z ludzi w celu zrobienia z siebie gwiazdy i wykreowania się na wielkiego mythbustera. Mam dla ciebie radę: skończ czytać 'kompendia' piombonów, avarionów i innych klaunów i przestań sobie wyobrażać nie wiadomo co. Nie masz żadnego wzoru, nigdy nie miałeś i mieć nie będziesz - właśnie dlatego "rezultaty nie przynoszą pozytywnych skutków" (cokolwiek to znaczy). Albo myślisz, że jak powiesz "ok, żartowałem, ale teraz mówię na poważnie", to tym razem uda ci się kogoś nabrać, albo po prostu jesteś głupi i wydaje ci się, że "coś" masz, "coś" wiesz, a gówno masz i gówno wiesz. Nie jesteś bliżej jakiegokolwiek rozwiązania niż przeciętny tibijczyk, który nigdy się nie interesował beholderami, mitami ani nigdy nie był w hg. I tak bym to spuentował. Poza tym, prosta zasada: chcesz tu wspólnie do czegoś dojść, to wykładasz na stół to, co masz. A nie "chodźcie, pogadajmy, może mi w czymś pomożecie, bo ja coś wiem, ale nie powiem co, i nie wiem co z tym zrobić". Pomijając fakt, że samo założenie tego tematu z jednoczesnym przyznaniem, że dla własnej zabawy próbowałeś robić ludzi w chuja, jest niejako kpiną w żywe oczy z potencjalnych rozmówców, a ponieważ nikt nie lubi, gdy się z niego kpi, toteż nikt z tobą nie będzie chciał dyskutować. I udawanie teraz wielce poszkodowanego niczego nie zmieni.
Oczywiście nie traktuj tego jako prośbę o wklejenie tego czegoś, co tam niby wiesz, bo szczerze mówiąc wisi mi co to jest, bo i tak wiem, że gdybym to zobaczył, to skończyłoby się na moim śmiechu i tłumaczeniu tobie dlaczego to nie ma prawa działać. Tłumaczeniu, które notabene byłoby pewnie gadaniem do ściany.
Ok to w takim razie umówimy się tak. Twoja sprawa jakim tonem wypowiedzi zamierzasz się tutaj udzielać - jednak ostrzegam Cię po dobroci, bo klniesz bracie i zastanawiam się czy jest to tutaj tolerowane pomijając fakt, że tak zwanie: off-topujesz i nie koncentrujesz się na wątku głównym.

A żeby wrócić do tematu głównego, przestaję Ci już odpisywać i tym oto optymistycznym akcentem zakończyliśmy rozmowę. Jeśli odpowiesz coś na temat wątku głównego chętnie i ja napiszę. Jeśli w dalszym ciągu kózka zamierza skakać to niech sobie skacze.

Dziękuję i zapraszam do konwersacji na temat języka 469.
Pietras_Askara jest offline   Odpowiedz z Cytatem