Zobacz pojedynczy post
stary 02-02-2007, 13:29   #89
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
@Etoric
Skończ ty moze grac na otsach gdzie knight wali po 1337 hp z broni w demony, a zacznij w rl tibie? Nie wiem jaki masz lvl i jak dlugo grasz ale wypisujesz takie bzdury jakbys sie pierwszy raz zalogowal na tibie w tym tygodniu... Knight nigdy nie zabije pacc druta poniewaz ten drugi posiada utani gran hur wiec jak bedzie mu sie konczyla mana i nie bedzie mial mf to po prostu go wlaczy i ucieknie. Trzeba byc skończonym kretynem zeby nie rozumiec tego ze drut ucieknie knightowi i knight go nie zabije. Sorry za to ze sie wcinam ale denerwuje mnie gadanie nooba ktory gra od tygodnia w tibie.
jajaja siure od tygodnia gramm w tibie a konto na forum mam juz od poltora roku no dobrze, pominmy ten szczegol. Wypowiada tutaj sie przewaznie sama elyta, ktorej posty widuje i są mądre, wypowiadają sie tez tutaj i mają te same zdanie co ja. Nigdy nie pisalem ze knight rozwali druida w polu, napisalem tylko ze w duelu druid utopi w 100%. Jezeli grasz w tibie"tydzien" to moze nie wiesz co to duel, wiec jest to pojedynek, miedzy dwoma graczami, a jeżeli przeciwnik ucieka to znaczy ze jest ciotą.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem