Zobacz pojedynczy post
stary 17-06-2007, 13:12   #31
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Oj Oxy, staczasz się. Temat stoi już 12 godzin, a tu dopiero 3 strony... Dorzucę się, żeby nie było, że ci żałuję opinii największego flamera i spamera tego forum

BTW
Czy stwierdzenie "potem już się samo toczy" brzmi profesjonalnie? Po czymś takim tracę całe zainteresowanie, a po takim miszczu-legendzie spodziewałem się ciekawszego toku nauczania... (No chyba, że u ciebie również darmowe promocje są gówno warte... jak w supermarketach)
A "idiotyczne tematy" to rozumiem chodzi o te o bawolcach i grzybach tak? Bo ja szczerze powiedziawszy bardziej ubawiłem się czytając całą serię tematów pewnego użyszkodnika, który dostał bana na IP, i chciał żeby mu go cofnięto...

Cytuj:
Ej, masz coś do bawolców? To solówa po lekcjach, na gołe klaty. Nie będzie mi tu gbur jeden na antylopy najeżdżać!
To, że uznałem, że Oxy uważa tematy o Bawolcach za "idiotyczne" nie znaczy, że ja także tak uważam (choć tym stwierdzeniem, nie określam też, że tak nie jest ). A bić się z tobą nie będę, bo ludzi z ligi Bawolcowców zbyt łatwo się na łopatki rozkłada...
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 17-06-2007 o 17:14.
Quezacoatl jest offline