Zobacz pojedynczy post
stary 06-12-2007, 22:57   #103
Taj Wong
Użytkownik forum
 
Taj Wong's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2005
Lokacja: Raczki
Wiek: 37

Posty: 7
Imię: Samurai
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 19
Problem !!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Do wszystkich, którzy narzekają;
  • Dzielenie expa: w tej kwestii chyba nie ma co opowiadać, jeśli ktoś uważa, że to zły pomysł, to musi być trochę skrzywiony...
  • Łóżka, pływanie: Jeśli chodzi o mnie, to nie podobają mi się za bardzo bajery typu nowe outfity, czy jakieś upiększone domki w AB, a co za tym idzie łóżka, ale czemu miałbym na to narzekać? Czy przeszkadza to komuś? nie sądzę. Mam za to paru znajomych, którym się takie bajery podobają i jakoś nie widzę w tym nic dziwnego, potrafię to tolerować.
ZIOMUS normalnie po rekach Cie wycaluje za tego posta Dobrze gadasz
a Wy ludziska sluchajcie Jego bo madrze GADA!!!!!!!!
Dla Narzekajacych powiem tak:
1 - Co wam przeszkadza sharing EXP...WY MUSICIE BYC UPOSLEDZENI UMYSLOWO BO NIE UMIECIE CZYTAZ ZE ZROZUMIENIEM bo po pierwsze jak wam nie odpowiada nie wchodzicie w party a po drugie jesli juz musicie w party to NIKT WAM KURWA nie kaze wlaczac dzielenia sie expem i w waszym party zostaje po staremu proste nie? NAJPIERW NAUCZCIE SIE CZYTAC ze zrozumieniem(co niektorzy wogole nauczcie sie czytac i pisac i dorosnijcie do odpowiedniego wieku) a potem narzekajcie i krytykujcie
2 - Plywanie psuje klimat? a kto wam do cholery kaze plywac? zakladaj sobie kurwa klapki na oczy i zasuwaj expic 2 gi miesiac ten swoj boski 20 lv i sie nei pokazuj na plazy proste nie? czy ktos cie zmusza do chodzenia plywac skoro ci sie nie podoba? nie nikt cie nie zmusza wiec zamknij ryj i nie narzekaj na cos co cie nie powinno obchodzic
3 - Lozka w domkach nie pasuja? TO ZOSTAN PRZY STARYM I NUDZ SIE TA MONOTONIA SAMEMU powtorze sie NIKT CIE NEI ZMUSZA DO KUPNA NOWEGO LOZKA zostan przy starym i nie narzekaj na nowe miej respekt ze komus inemu moze sie spodobac a Tobie Ryba respect za tego POSTA:
Taj Wong jest offline