Zobacz pojedynczy post
stary 11-07-2011, 13:20   #37
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@UP Nie sądzę. W dzisiejszych czasach taki 7 lvl, który nigdy nie grał w Tibię, nie wejdzie sobie sam do Mino Hell, nawet z BP Potków. Dlaczego? Znając taką osobę, która gra pierwszy raz w Tibię, zapewne nie wie, że nie wolno dać się okrążyć, żeby uciekać itp. Tam jest na Full Respie ok. 8-9 minosów, co w zupełności starczy do okrążenia. Nie mówiąc, że taki 7 lvl, gdy będzie chciał uciekać, najprawdopodobniej zamiast do wyjścia pójdzie do ściany, pod którą wystarczą nawet 4 minosy, aby się okrążyć. Powiedzmy, że jakoś dotarł do ścian pokoju Mino Maga, no i tam go okrążyły. Czy taki 7 lvl będzie myślał "...oo to jest Minotaur Mag, ciekawe jak tam dojść..." itp. itd. No nie sądzę, bardziej będzie myślał "...o ku*** zaraz dedne.". Taki 7 lvl ma zbyt mało HP, żeby przetrwać w Mino Hell. Takie 4 minoski, w najlepszym przypadku walną combo z melee gdzieś tak ~60, uwzględniając marne skille przyszłej postaci i nie pełny ekwipunek, co zazwyczaj często się zdarza przy nowych postaciach z Tibii. Co do Tarantuli - jest ona dość dobrze ukryta, trzeba wiedzieć gdzie i jak się ustawić, żeby kawałeczek jej dojrzeć. Sam stałem 15min. aby zobaczyć Tarantule. Nowej postaci nawet nie będzie się chciało 2min. czekać. Powiedzmy taki 6 lvl, nawet na słabym eq "on nie będzie ekspił na pająkach, bo one są słabe", więc nie wybierze się na Poison Cave, aby zobaczyć tarantule. Zaraz pójdzie się na takiego orca spearmana, po którym padnie na parę hitów. Ghoul - no tutaj nawet 8lvl z potkami do niego nie dojdzie, "no bo wcześniej były rotwormy i on chciał je poubijać!!11". Zapewne dał się okrążyć przy ścianie, no i nawet nie muszę mówić co było dalej.

Jak widzisz w moim dość długim poście, te potwory są zbyt bardzo ukryte, aby taki nawet 8-9 lvl z paroma potkami je odkrył. Teraz CipSoft walnął 4 nowe potwory w klatkach na terenach dawnej areny. TO SĄ potwory, po których przyszła postać pomyśli "Ach, więc to takie potwory czekają na mnie na Mainie...". Oczywiście uwzględniając, że wie co to Main . Jeżeli CipSoft myśli, że nowa postać odnajdzie i pomyśli o potworach takich jak Ghoul czy MM, nie padnąc wcześniej, to Cipy są po prostu głupie. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.

oskaruniu:

Cytuj:
voice napisal "TRZEBA OD NOWA PRZEŚWIETLIĆ ROOK!!"
1. mozliwosc- zwiedzanie rooka (nasze informacje beda niepelne (niewidac maze of fury))- ty masz spalona karte graficzna a ja nie mam rookstaylera
Co do Maze of Fury - porównać zdjęcia dzisiejsze z poprzednimi - po pickować obok tego itp. itd. o to mi chodzi. Co do MM - spróbować znowu - otwierać drzwi kluczami, rękami, pickować wokół itp. Ghoul - podpatrzeć na ścianie, porozrzucać te wszystkie ciała co tam leżą itp. itd.

Cytuj:
2. mozliwosc-botowanie rooka- o ile sa juz boty (a nie jestem pewny z powodu ostatnich wydazen(MAS BAN))
A czy wcześniej nie było banów za boty? No i jakoś Rook został prześwietlony programami różnej maści. Teraz tylko zwiększyli ilość banów, co jeden raz, to ma odstraszyć nowych botterów. Wcześniej było tyle samo banów, co dziś, tyle że były one w lekkich odstępach czasowych, a nie na raz wszystkich. CipSoft nie pisał o wcześniejszych banach, a teraz piszą, aby odstraszyć. Bo chyba lepiej brzmi taka informacja "Zbanowaliśmy dziś 1234 botów na raz", niż "Zbanowaliśmy w tym miesiącu 1234 botów". Praktycznie wychodzi na to samo - AntyBota włączają tak co miesiąc, no a bez Mass Banów w ciągu miesiąca zbanowaliby tyle, ile teraz z Mass Banem. To ich strategia. A co do botów - nie bój się, jest jeszcze ich duża chmara. W ciągu kilku miesięcy nie - wyłapią wszystkich botów nie dlatego że nie umieją, dlatego że nie chcą - taki bot co parę miesięcy kupuje PACC, aby lepiej i szybciej botować. Dla nich to czysty zarobek, FACCE się nie liczą.

Cytuj:
3. mozliwosc- voice napisal "No i trzeba nową oskryptowaną mapę Rooka wytrzasnąć"- ja hakerem nie jestem i zadnego nie znam ty pewnie, tez nim nie jestes, a napisanie do cipu "Hejka, dajcie nam mapke ze skryptami bo spajka szukamy" mija sie z celem.
To samo co wcześniej - kiedyś można było, to i teraz można. Tyle że kiedyś było więcej osób do szukania zagadek - dziś jest ich tylko garstka. Ta możliwość mogłaby odpaść, ale bardzo by pomogła.

~Cya

#EDIT: Aha, no i mam jeszcze jedną sprawę - moglibyście mi podesłać nową mapkę całego Rooka? Bo mam na kompie starą, no i chciałbym zobaczyć co się zmieniło.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 11-07-2011 o 13:28.
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem