Zobacz pojedynczy post
stary 11-07-2011, 14:37   #39
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Jedyne co mozemy zrobic w sprawie mapki, to czekac na jej umieszczenie w internecie.

Fallows napisal:"Moim zdaniem, ghoul, mino mag, dźwignia u Toma, itp. nie są dostępne, ponieważ służy to do pokazania, że jak przejdziemy na maina czekają na Nas również questy do rozwiązania."

Moze o tym mino magu i ghoulu bym przelknol, ale dzwignia u toma? gracz ktory ja widzi przykryta wiadrem nie pomysli "ale fajnie na mainie dzwignie beda" (tym bardziej ze w katana room i bear room tez sa), tylko zastanowi sie nad tym do czego sluzy.

ok teraz napisze ogulnie, nie rozpoczynajcie bezsensownych tematow,
starajcie sie znalsc jakies wiadomosci, lub pomyslec jakie powiazanie maja wiadomosci zawarte w tym temacie (ja tu po nocach nie spie i szukam wiadomosci o ss'sie myslac, ze gdy sie obudze beda nowe wiadomosci na temat ss'sa, a tu nic).

Ps: Moze i pisze dlugie posty ale jesli ja moglem przeczytac tyle ksiazek (w szkole nie przeczytalem zadnej lektory), to wy mozecie sie wczytac w moje posty i wyciagnac jakies wnioski.

Fallows, nigdy nie slyszalem aby amber takie cos mowila (lub nie zwrucilem uwagi), to by potwierdzalo teorie, ze fala zmywa ss'sa, thx za info.

Przeczytalem kiedys jak ktos pisal, ze prawdopodobnym jest, ze po kazdym zdobyciu ss'a na rooku quest jest wylanczany a w nastepnym update zmieniony, nadto kazdy kto zdobyl ss'sa ma nakazane nie mowic o tym nikomu w innym wypadku mu go skasuja, jak myslicie jest to mozliwym? wypowiedzcie sie uzasadniajac odpowiedz.

Proponuje jeszcze w glownym poscie napisac sklad teamu (moj nick Xeventix).

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 11-07-2011 o 15:53.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem