Zobacz pojedynczy post
stary 30-11-2006, 16:01   #16
Princessinka
Użytkownik Forum
 
Princessinka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2006
Lokacja: Polska!!

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Princessinka ma numer GG 7638973
Domyślny

Mam parę pytan:
1)Kiedyś tam...około tygodnia temu mój temat(1szy w życiu)został zamknięty czy dostałam za to jakieś punkty karne???jeżeli tak to ile???
(uzasadnieniem Parys'a do zamkniecia tego mojego tematu było a)taki temat już kiedyś był, b)zaczęła sie tam kłótnia...)
2)Ktoś już w tym temacie o to pytał ale nie widze odpowiedzi...a mianowicie gdzie moge sprawdzić ile mam punktów karnych???(jesli juz odp padła to sory za spam ale jestem troche ślepa)
3)Jeżeli ktoś został zbanowany (np. mój kumpel którego poznałam tu na forum)to moge do niego pisać prywatne wiadomości i czy on ma możliwość ich odzczytania???
4)Czy to nie jest troche bez sensu, że jak ktoś ma jakiś problem z grą to zakłada nowy temat dostaje odpowiedz a temat długi czas zaśmieca forum i tym samym spowalnia transfer???Przecierz jest kanał "help" w grze no i osobny temat na tym forum poświecony danemu problemowi...
5)Czy umieszczanie feministycznych treści na forum jest karane???
6)Dlaczego czas na forum jest podawanyw tak dziwnym formacie o 2godziny do przodu...trudno sie połapac...i jak głupia chciałam iść teraz na zajęcia na 17
P.S.Była tu w tym temacie fajna dyskusja pomiedzy Xaemusem Sergimox'em i moderatorami....ja tam lubię jak ktoś mówi do mnie "kotku"...więc nie wiem o co chodzi
Pozdrawiam .... i oczekuje satysfakcjonującej odpowiedzi bo nie moge spać w nocy...tak mnie to nurtuje
Ciao
__________________
Za dużo KB

Ostatnio edytowany przez Princessinka - 30-11-2006 o 16:53. Powód: pytanie jeszcze jedno:P
Princessinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem