Zobacz pojedynczy post
stary 06-05-2009, 13:05   #22
Darren
Użytkownik forum
 
Darren's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2009
Lokacja: Gdynia

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szelest Pokaż post
Jesteście tak popieprzeni, że nawet nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
Chodzi o to, by utrudnić pvp (usunięcie hotkeyi w pvp było by rozsądne)
Same hotkey'e nic nie zmienią, bo gracze zaczną sobie wszystko ustawiać na bocie. A jak wiemy w 100% botów Cipsoft nie jest w stanie wyeliminować.
Kilka razy czytałem wypowiedzi różnych graczy odnośnie hotkei, że był to najgorszy update gdy je wprowadzili. To ja się teraz pytam jak tak bardzo na nie narzekacie to czemu ich sami używacie??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szelest Pokaż post
Zrozumcie wreszcie, że to jest gra i wiele osób płaci za nią i chcą sobie zwyczajnie pograć, wybierają świat pvp, bo chcą od czasu do czasu z kimś powalczyć, just for fun.
Grając bądź też już na samym początku wybierając grę na świecie PvP każdy z nas liczył się, że nie będzie to łatwa gra. Jeśli ktoś chce sobie spokojnie pograć od tego są Non-Pvp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szelest Pokaż post
Jedynym sposobem na ograniczenie liczebności kretynów jest jakiś test przy rejestracji, przede wszystkim na znajomość języka angielskiego
Ktoś kto nie zna w ogóle angielskiego nie musi być kretynem w grze. Totalnie spalony pomysł.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szelest Pokaż post
Podsumowując to cipsoft ma rządzić w tibi, a nie jakaś grupka graczy, nikt oprócz cipsoftu nie zabroni mi grać i nie będzie mnie w tej grze ograniczał, nie będzie mi mówił co i za ile mam sprzedać, bo ta cała polityka w grze psuje atmosfere.
Zgadzam się tutaj z Tobą. Ale cały ten artykuł pokazuje nam, że Cipsoft dokładnie wie o tym problemie, ale nie ma najmniejszego pomysłu jak sobie z nim poradzić.

Odnośnie pomysłu zmiany Exivy to jak zaczną ją zmieniać to na pewno nie wyjdzie to na +.

Ostatnio edytowany przez Darren - 06-05-2009 o 13:08.
Darren jest offline