Zobacz pojedynczy post
stary 18-08-2011, 18:20   #389
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
Kurwa, po to jest ten temat, żebyście mi powiedzieli kim mam grać, a nie taki Raingard, który uważa się za kogoś "lepszego" odpowiada mi żebym sam wybrał... To w końcu jaka jest idea tego tematu?
Polecam Ci paladina. Mimo iż sam gram knightem, to mam duży sentyment do postaci walczących na dystans. Teraz, kiedy możesz mieć identyczny shielding jak knight a skill walki (dista) o 2x większy niż knight trenujący tyle samo, w dodatku atakując na dystans - nie muszę się dalej rozpisywać prawda? Co prawda trzeba latać po amunicje, ale co z tego, skoro na 50 lvl expisz na giant spiderach a knight męczy się z guardami.

Knight natomiast (w mojej opini) - to postać silna, budząca respekt, mająca dużo kasy i co najważniejsze - mająca największą szanse przeżycia w razie laga/kicka. Do tego, lubię mieć ładny ekwipunek a taki DSM + mystic blade bardzo ładnie się komponuje.

Polceam Paladina. Pozdrawiam!
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem