Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2009, 16:37   #4757
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@topic:
Czytam od czasu do czasu forum, aczkolwiek na dział rookgaardu jakoś odzwyczaiłem się przeglądać ale ostatnie posty co po nie których mnie rozbawiły . Temat ma już trochę, ale i tak znajdują się talenty by wymyślić coraz to głupsze... pardon nowsze teorie (np. trzęsienie ziemi ).

@up

Cipsoft zaciera ślady? Hm... Po czym? Kto kiedykolwiek powiedział że ten quest istnieje? Prócz Knightmare który mówił że szukamy za daleko (i miał racje, bo wyrocznia blisko jest i większość ją zna ), to nikt nic nie wspomniał. Mino mag, Ghoul, SoF i opowieść z nim związana, Maze of Fury mają nadać grze klimat.
A afera z rzekomym zdobytym Spike Swordem na harmonii i reakcja z jaką CMowie nas zaskoczyli mówi sama za siebie.

@Michoss

Nie żebym nie wierzył, ale już kilka razy się Marcin24 zapowiadał z powrotem (o ile dobrze kojarzę). Póki co go nie ma. Jeśli chodzi o niego to dla mnie a za mnie może wracać, nic do niego nie mam. Przynajmniej nie wymyśla nie stworzonych historii.

EDIT:
@down
To że Dallheim nie reaguje na te słowa no można powiedzieć zacieraniem śladu, lub po prostu ucięciem mu opcji dialogowej bez większego sensu. Jak to napisałeś zdania są podzielone . Mino Mag, Ghoul, SoF mają znaczenie fabularne w sensie są po to by NPC/księgi mieli/miały o czym mówić. (wiem księgi nie mówią, my bad) A że przy okazji budują klimat i przy okazji pokazują co jest na głównym kontynencie (nie zły przypadek co?) to już inna historia

Co do FAKE który wkleiłeś to powiem tyle że nawet nie potrzeba zwracać uwagi na błąd z "50 oz.", jeśli się jest wzrokowcem to pierwsze co się rzuci w oczy że koło TP w komnacie (w zasadzie za) nie ma światła od ognia. To już pokazuje iż jest to FAKE.
A co do Iron Helmet i Dwarven Shield to nie wiem skąd ludzie wpadli na pomysł że można go wziąć na rooku, bo jeszcze SoFa zrozumiem, bo jest o nim sporo w bibliotece i mówią o nim npc, ale o Helmecie i Shieldzie? Dziwne nie? Ktoś miał jak to mawiał Wojewódzki parcie na szkło i wymyślił sobie historie o Iron Helmecie na rookgaardzie i Shieldzie. Czego to się nie robi by zaistnieć

Pozdrawiam RookeR
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 07-12-2009 o 21:04.
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem