Zobacz pojedynczy post
stary 25-01-2007, 15:39   #23
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
A tutaj mogło go lać kilka minosków i rat tylko dobił.
Konia z rzędem dla tego, kto pokaże mi na Rooku miejsce z minosami i ratem w jednym roomie. A o jakim wydarzeniu mógłbym ja powiedzieć? Prawdę mówiąc, nie doszły mnie słuchy o niczym ciekawym, ale z nudów sprawdziłem sobie rankingi Rookstayerów na różnych światach i porównałem je z długością istnienia serverów - niektóre wyniki okazały się dość ciekawe:

Niewątpliwymi rekordzistami w PG są Rookstayerzy z Shivery, świata, na którym w przeciągu 2 lat, najlepszemu Rookstayerowi, Qix Strong udało się osiągnąć... 34 lvl ! Nie każdy potrafił dotrzymać mu takiego tempa, więc 2 najwyższym lvlem jest gracz z 28 poziomem. Mimo wszystko ta pozycja nie jest pewna, gdyż Rookstayerzy z Askary, servera mającego 1,5 roku, doszli do 29 poziomu... jeśli więc utrzymają takie tempo expienia, mają ogromne szanse zdetronizować Shiveriańskich graczy.


Niezbyt ciekawym wynikiem, może się pochwalić także Amera, gdzie w ciągu ponad 4 lat istnienia servera, najwyższy lvl to 41. Cóż, nie mam zamiaru się tu z nikogo nabijać, bo i moje rodzime strony nie są lepsze, ale mimo wszystko warto zobaczyć, co który świat ma do pokazania i od jakiej strony

Na Kyrze natomiast, świecie, który niedawno obchodził swoje 1 urodziny spotkać możemy już 58 lvl. Jak na wyspę początkującyh, jest to bardzo dobry wynik, a Sir Mafojzo, o którym mowa, nie ma bynajmniej zamiaru zwolnić, o czym możecie się dowiedzieć z zamieszczonego niżej wywiadu, który z nim przeprowadziłem:

Cytuj:
Pell on Kyra [1]: Witam! Jestem Pell, Rookstayer ze swiata Xerena - chcialbym przeprowadzic z Toba maly wywiadzik dla czytelnikow dzialu Rookgaard na forum.tibia.pl - zgodzisz sie?
Sir Mafjozo [58]: ok
Pell on Kyra [1]: Co sklonilo Cie do gry na Rooku?
Sir Mafjozo [58]: nudna gra na mainie ;p
Pell on Kyra [1]: Heh, sporo osob powiedzialo by zupelnie odwrotnie, ale rozumiem to Jak udalo Ci sie w takim tempie zdobyc 58 lvl na wyspie poczatkujacych? Ja sam majac 35 poziom, widze jak powoli przesuwa sie exp bar - masz jakies wlasne sposoby?
Pell on Kyra [1]: Czy moze poprostu spedzasz duzo czasu przy grze?
Sir Mafjozo [58]: osatnio malo spedzam czasu przy grze ale byly dni ze siedzialem naprawde dlugo ;]
Sir Mafjozo [58]: nie ma sposobos na szybki exp ;p
Pell on Kyra [1]: Czyli obecny poziom zawdzieczasz dawnemu PG ?
Sir Mafjozo [58]: nie, zawdzieczam to wytrawolosci, nigdy sie nie podaje i mam zamiar wbic minimum 100
Pell on Kyra [1]: Rozumiem Czy to Twoj pierwszy Rookstayer? Moze miales juz wczesniej jakies inne postacie na innych siwatach?
Sir Mafjozo [58]: tak jest to moj pierwszy rookstayer
Pell on Kyra [1]: Zaczales gre od pierwszego dnia istnienia Kyry? Moze jacys Rookstayerzy byli tu juz przed Toba?
Sir Mafjozo [58]: na poczatku istnienia kyra gralem na mainie
Sir Mafjozo [58]: ale znudzilo mi sie to wtedy po rooku biegal 20 lvl wiec pomyslalem moze i ja sobie takiego zrobie ;p
Pell on Kyra [1]: Masz jakies ulubione expowisko, czy zbierasz doswiadczenie lazac tu i tam? ^^
Sir Mafjozo [58]: ostatni miesiac to chyba caly czas jestem na mino hell ;] zbieram mino leather ;p
Pell on Kyra [1]: Planujesz zdobyc BP addon? Czy moze polujesz na Shenga? ;>
Sir Mafjozo [58]: tak chce zdobyc bp addon a przyokazi poluje na Shenga z ktorym mialem juz przyjemnosc sie spotkac
Pell on Kyra [1]: Obdarowal Cie Magic Light Wandem? Ponoc kilku pechowych Rookstayerow z innych swiatow nie znalazlo MLW w martwym bossie.
Sir Mafjozo [58]: Sheng byl na kyra juz 3 razy w tym 2 razy polecial Wand ;] jestem posiadaczem jednego z nich
Pell on Kyra [1]: Wielu Rookstayerow na wyzszych lvlach, nie chce zdradzac swoich skilli. Nalezysz do nich ?
Sir Mafjozo [58]: nie ja jestem dumny ze swoich skilli posiadam 24 w club i 32 shieldungu 20 distance i 66 fishingu
Pell on Kyra [1]: Imponujace wyniki, pamietasz moze jakis best hit z macy, badz luku/spearow?
Sir Mafjozo [58]: niestety nie ;p
Pell on Kyra [1]: Szkoda, ale jakos przezyje bez tej wiedzy Mam jeszcze kilka pytan, w tym jedno bardzo (dla mnie) wazne...
Pell on Kyra [1]: Czy mimo takiego poziomu, gra wciaz jest dla Ciebie atrakcyjna? Niektorych szybko nudzi zabawa na tej wyspie, co ciagle trzyma Cie przy grze?Czy po tym jak zdobedziesz addon, char pojdzie w odstawke?
Sir Mafjozo [58]: tak w dalszym ciagu jest dlamnie bardzo atrakcyjna, jedna z zeczy ktora mnie tu trzyma to koledzy a zwlaszcza Knight Doktorek
Sir Mafjozo [58]: i Vanadus ;p
Sir Mafjozo [58]: zawsze moge na nich liczyc w kazdej sytuacji
Pell on Kyra [1]: Racja, bez znajomych byloby bardzo nudno... A jakie stosunki utrzymujesz z innymi Rookstayerami? Masz moze jakis wrogow? Czy spotkales siekiedys z czyms niemilym, ze strony innego Rookstayera?
Sir Mafjozo [58]: tak posiadam wielu wrogow jednym z wiekszych jest Swierszcza Stary
Pell on Kyra [1]: Posiadasz jakis wzor do nasladowania? Ktos Ci imponuje?
Sir Mafjozo [58]: Sunrise jak chyba wiekszoci Rookstayerom
Pell on Kyra [1]: Masz zamiar go dogonic? Przegonic? Masz jakies konkretne cele na 2007 rok?
Sir Mafjozo [58]: nom chcialbym go przegonic ale nie wiem czy mi sie to uda ;]
Pell on Kyra [1]: To juz chyba wszystko o co chcialem Cie zapytac Chcialbys na koniec powiedziec cos Rookstayerom z innych swiatow?
Sir Mafjozo [58]: Nie poddawajcie sie, kazdy moze osiagnac wszystko co tylko zechce
Pell on Kyra [1]: Wielkie dzieki za poswiecony czas Nie pozostaje mi nic innego, jak zyczyc Ci dalszych sukcesow i wypatrywac kolejnych awansow Zegnaj!
Sir Mafjozo [58]: ja rowniez dziekuje i pozdrawiam

Any comments?
Pell
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 25-01-2007 o 16:43.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem