Temat: Metin 2
Zobacz pojedynczy post
stary 23-05-2009, 23:47   #136
pierdolictibie
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Ha... Grałem kiedyś w Metina <pare dni nałogowo>. Był to mój pierwszy raz, po 4 nockach i wbitym 19 lvl przestałem grać.
człowieku bo grać nie umiesz
Cytuj:
Taa, wojny. Chyba z noobami o miejscówkę do klikania spacji ^.^
Chociaż w jednym masz rację.
Sztuką jest wytrzymać z tymi wszystkimi dziećmi.
a w tibi ich tez nie za mało
Cytuj:
nie bluznij! granie w WoWa nawet na privach (bynajmniej) jest nieporownywalnie lepsze od tego gowna jakim jest metin.
nieporównywalne ?? porównaj sobie dynamike walki. w wowie na*******asz tak o atak, czekasz , czekasz, atak i cykl w kółko. nie powinno sie czekać a wow ma wiecej plikow niz lepsza gre..
Cytuj:
to jest gorsze od tibii xd
ta w tibi chodzisz na ukos i nie widać jak sie lejesz..
Cytuj:
0 pvp żadnego zróżnicowania i to ma być gra?
questy przynieś x tego do y tego i tyle... stary takie questy nawet dzieci potrafią zrobić... poprawki w grze 0... jest błąd to poprawiają go po 3 miesiącach a jak nie potrafią się z nim uporać to zostaje hehe geniusze powiem tak nawet już lepiej by było grać w tibie niż zaczynać w metina hehe
lol ty weś nie miałeś lvla duzego i wolisz grac w tibie nawalać trolle z exury vity
Cytuj:
Od razu dostałem takiej "wizji" : Wielki i potężny półdemon wyrusza na codzienne polowanie. Po drodze zabija masę Szarych wilków, oraz około dziesięciu wygłodniałych wilków alfa. Niestety, podczas powrotu do swojego domu, spotyka go jakże potężna istota, którą jest... NIEDŹWIEDŹ! Półdemon po kilku chwilach pada martwy.
bueheueheueheueuehue jestes smieszny z bo ezo nie walczyles też huja wiesz jak ten z quote up
Cytuj:
Sugerujesz, ze glodny szary alfa wilk jest lepiej wkomponowany w fabule w metinie niz Ferumbras w tibii tylko dlatego ze jest prawdziwy? masz troche pecha, gdyz do porownania wybrales potwora (maga), ktorego historia jest bardzo dluga i musze przyznac ciekawa.
a gołsty[czyt.ghosty] ?? w tibi kiedyś duchy mogłeś z broni miotanej nawet macy co nie nalezy do powyższej grupy
JESTEŚCIE ŚMIESZNI ...WIĘKSZOŚĆ Z WAS WOLI GRAĆ W TIBIE , CHODZIĆ NA UKOS , CHODZIĆ BEZ ZBROI W KLAPCIOCHACH DO ŁÓŻKA , NOSIĆ CLUBA I WALIĆ W RATY Z KTÓRYCH WYSKAKUJĄ NUMERKI
pozdro
  Odpowiedz z Cytatem