Zobacz pojedynczy post
stary 14-06-2007, 23:02   #32
Eivrel
Użytkownik Forum
 
Eivrel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ech.. ja już gdzieś tam pisałem, jeżeli takim zespołom mają zakazać grania, to powinni zakazać też takim jak arka noego (czy jak to było) albo Rubikowi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Dosc mam idiotow robiacych sobie jaja z religii tylko dlatego, ze satru-satan-prawdziwy. I nie - nie jestem katobeton em - ale pewnezachowania maja swoje granice, nawet u idiotow.
Sorry Cię bardzo, ale to, że ty masz tego dość niewiele akurat znaczy. Jak ktoś sobie chce pokpić z religii to niech sobie pokpi, co to religia jakaś wyjątkowa.
Cytuj:
Tylko dlaczego musza obrazac czyjas wiare poprzez wysmiewanie sie z symboliki chrzescijanskiej (ciernie na glowach itd,
Może ich to bawi?
Cytuj:
Wolność jest, tylko, że wolność jednego człowieka nie może godzić wwolność innego, bo wtedy też będzie źle. Serio nie bawi mniekrzyżowanie się Madonny na koncertach. Niby wolność mówi o tym, żemożna prawie wszystko, że ona może się krzyżować a fani to oglądać. Alechwila, moment. Ja jako chrześcijanin, albo chociaż osoba posiadającacząstkę moralności uważam, że naruszeniem mojej wolności jest np.sikanie na portret Jezusa.
Sikanie na Jezusa to nie wiem, jakieś czuby i chuligani, ale nie stawiajmy tego na równi z jakimś ukrzyżowaniem madonny. To akurat nie godzi wcale w wolność drugiego człowieka, więc nie wiem w czym jest problem.

Ogólnie niech zakazują koncertów z chuliganami, jak np. coś z kotami niedobrego robią, albo co, ale za satanizm to nie wiem czemu.



Edit:

Cytuj:
Ale żeby to oceniać potrzebny byłby także ktoś kto zna się na muzyce metalowej.
A co tu do znania? Patrzysz na scenę, jak kolesie przesadzają i robią coś niedobrego, to już pyk z nimi, a jak sobie tylko grają to zostawić w spokoju.

Ostatnio edytowany przez Eivrel - 14-06-2007 o 23:13.
Eivrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem