Zobacz pojedynczy post
stary 04-05-2009, 15:36   #1
Swifter
Użytkownik Forum
 
Swifter's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Ostrów Wielkopolski

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: zal
Skille: .pl
Swifter ma numer GG 7923232
Domyślny 160 pall czy 32 druid?

Witam, sprawa wyglada tak:

Mam 160 pallka i 32 druida na oddzielnych kontach, na koncie z druidem jest jeszcze 82 knight. Zastanawiam sie kim grac, poniewaz zadna z lepszych guildii na moim serverze nie rekrutuje, a samemu takim rp nie ma co robic poza expieniem. Co prawda mam kumpli z ktorymi zawsze moge pojsc na hunta, questa, ale np. service zadnego z nimi nie zrobie. Gdy zaczne grac druidem, jak juz bede mial 100 lvl to mam pewnosc ze dostane sie do ktorejs z guildii, lecz w tym sęk, że musze zaczynac od 32 lvl, a palkiem mam juz co prawda ten 160, ktory wcale nie jest maly. obydwa konta sa FACC, kase na pacca mam, lecz nie wiem na ktore kupic. Jesli bede gral drutem, to konto z palkiem sprzedaje za jakies 500 zl. Dodam ze jest to na swiecie non-pvp, oraz ze pallek jest znany i lubiany na calym servie

Wypiszcie tutaj swoje opinie na ten temat, ale z uzasadnieniem, nie typu: "ja bym gral rp bo ma 160 lvl" < jesli juz cos takiego chcesz napisac, to pożądnie to uzasadnij. Czekam na wasze posty
__________________
10:44 Hubi Elektryk [21]: KURWA PADLEM BO MI WCZORAJ NA 5 MIN PRAD ODLACZYLI


!!!
Swifter jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.