Temat: Album
Zobacz pojedynczy post
stary 19-08-2006, 12:35   #88
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Kto to pamięta ? ;)

Witam !


Postanowiłem sięgnąć w najgłębsze czeluście Internetu, aby specjalnie dla Was wydobyć z nich zdjęcia Rookgaardu z czasów, gdy Tibia nie była tym, czym jest dziś, a były to na prawdę piękne czasy... Sporo czasu zeszło mi na przeszukaniu dziesiątek stron na zagranicznych forach, wyłuskaniu z nich najlepszych i najciekawszych zdjęć oraz hostowaniu ich od nowa. Efektem tego, są 54 zdjęcia z zamierzchłych czasów, w których pewnie większość z Was o Tibii jeszcze nie słyszała, a Jaras był piękny i młody... Niestety, wszystkich 54 zdjęć w 1 poście umieścić nie mogę (pytałem Dwimenora, jak to rozłożyć i z 4 sugerowanych przeze mnie opcji wybrał 5... złośliwiec jeden, indywiduum ), gdyż limity na to nie pozwalają, więc będę musiał dawać po 10 zdjęć, czekając, aż ktoś "przebije" mój post, swoim zdjęciem/zdjeciami. Tak więc na początek porcja 10, jakże ciekawych fotek, do których pozowliłem sobię dodać moje komentarze. Jeśli nie jesteś fanem moich komentarzy, skup się wyłącznie na oglądaniu zdjęć Zaczynamy! -



Pamiętasz te czasy...? Jeśli tak, to mam nadzieję, że wybrałeś już odpowiedni fundusz emerytalny Jest to zdjęcie, zrobione w pierwszym (!) dniu istnienia servera Nova, który jak wiadomo jest jednym z najstarszych serwerów. Zero muzyki, mierna interakcja z otoczeniem, kilka pikseli, ogromna grywalność ! Tak kiedyś wyglądała Tibia...



Ekhm... no tak - tak właśnie wyglądał na początku Rookgaard. Szczyt maperstwa, przyznacie ? Ja tu tylko poznaje skałe z pustelnią Hyacintha i tratwe, ze znanym questem (tego questu, jeszcze tam wtedy nie było...)



Zawsze wiedziałem, że po pijaku lvle lepiej wchodzą Skąd ? No... hmm... tego... od kolegi oczywiście. Zwróćcie uwagę na blackboardy w sklepie i na spodnie, leżące za ladą...



Jak widzicie, Ghoul budzi zainteresowanie Rookstayerów od dawien dawna... czy tylko ja mam wrażenie, że te Antidote Rune wciśnięte są w ziemię...?



Bear Room Quest... bez questu ?! Hmmm... to muszą być niewiarygodnie stare czasy... Ale cóż się dziwić ? Master Slayer to jeden z najstarszych Rookstayerów, jakich nosi tibijska ziemia. Jego sylwetkę przybliżę jeszcze w wielu innych screenach.



Mi się wydaje, czy teraz tam są 2 skrzynki...? Treasure of captain Igloo - jakże znany nam quest. Jak widzicie, edycja tekstu wyglądała kiedyś nieco inaczej, niż dziś...



Hurrey ! 40 Tibijczyków vs kilka biednych Rotwormów... dziś większość z nas sama poradziłaby sobie z tym pomieszczeniem. Ciekawe, co przyciągnęło tu takie tłumy... czyżby Knightmare wraz z innym GMem ?



Poradnik pieczenia chleba - punkt 8 (i najważniejszy!) - nie piecz chleba, gdy wokół młyna jest 10 Orców Warriorów. Ten młody piekarz, którego widzicie na zdjęciu, zlekceważył tą zasadę, skuszony chęcią zysku... Może to po prostu chłopcy z konkurencyjnej piekarni, którzy starają się żeby ich piekarnia nie była już konkurencyjna. Dla nikogo... (zdjęcie oczywiście z TS!)



Jak widzice, Dallehim miał kiedyś zupełnie inne widoki, niż obecnie... Teksty chyba też miał nieco inne. Tyle ciężkich lat, minęło już Dallehimowi, który w dalszym ciągu dzielnie broni miasta i leczy rannych, bądź chorych podróżnych - doceńcie go !



A oto pierwszy dzień istnienia serwera Furora. Ponoć, aby dostać się do questu na Rapier i z powrotem, trzeba było męczyć się aż 10 minut ! Kto wie, może gdzieś tam właśnie przeciskał się Taifun Devilry...



A tutaj widzicie... co ? To już koniec ? Ach... niestety, nie mogę umieścić więcej zdjęć w tym poście, lecz napewno zrobię to potem Podobała się Wam podróż w przeszłość? Jeśli tak, to mówię, że podobnych fotek zostało mi jeszcze 44, a możliwe, że znajdę kolejne. Wszystkich zainteresowanych, zachęcam do komentowania zdjęć w temacie "Komentarze do Tematu "Album Rookgaardu"".


[b]Pozdrawiam !
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 28-04-2008 o 13:07.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem