Zobacz pojedynczy post
stary 28-06-2012, 02:11   #4521
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Na low elo wystarcza dobre picki. Nawet nie counter-picki.
Typu:
Top
Irelia, Trynd, Garen, Warwick, Yorick
Mid
Ahri, Fizz, Lux ktora jest niedoceniona przez przeciwnika przewaznie i zanim sie obejrzy to wysram w niego potezne combo + latwa mozliwosc pomocy poprzez long range ulti na bot oraz top lane + swietna do stealowania blue(ward enemy blue must be), smoka oraz od czasu do czasu nashor tez wyjdzie : P
Bot
Najlepiej duo friend i ts. Ashe + Soraka, Ez + Soraka, Vayne + Taric lub Amumu (Amumu wymyslilem sobie ja. Nie wiem czy tak ludzie graja ale bierzesz mastersy i runy jak pod jungle amumu i skladasz dokladnie tak samo czyli 2 item goldy i reszta w tanka - dobre cc, dmg oraz potezny def jak zwykly amumu. Trzeba grac agresywnie i dominowac krzaki na bocie na takim poziomie ze przeciwnicy musza wardy stawiac w kazdych krzakach. Od 6 lvla zaczynasz gwalcic bota)
Jungle - ktorym zreszta wychodze zawsze z elo hell czy low elo poprzez mozliwosc pomocy na kazdej linii. Zwlaszcza tej slabszej - babysittujesz.
Shyvana, Nocturne, Skarner.
Jezeli jestes na topie i masz wymagajacego przeciwnika a zwlaszcza jezeli przeciwnik Ci wezmie counter-picka to skladasz build specjalnie pod niego.
Wiecej wiedziec nie trzeba. Grasz tym hero ktorym ogarniasz najlepiej.
Osobiscie zawsze wychodze do 1600-1700 i stoje w miejscu.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 28-06-2012 o 02:15.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.