Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 21:17   #1239
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
Uwazaj sobie co chcesz. Dla mnie mozesz isc do zamknietego klasztoru jesli uwazasz ze tam jest raj.. co mnie to obchodzi.... tak samo jak Ciebie nie powinno obchodzic to co ktos robi z wlasnym zyciem czy cialem...
Mam nadzieję, że to z klasztorem to tylko głupi przykład a nie potwierdzenie tego co napisałem wcześniej (nie bierzesz = cipka z ciebie). Oczywiście nie obchodzi mnie co robisz (nie mam na myśli tego że mam cię gdzieś), i nie będę nikomu swojej woli narzucał, to jasne.

Cytuj:
aczkolwiek my po prostu staramy sie pokazac
Przekazać jak najbardziej, ale bez tekstów typu jesteś skończonym idiotą bo boisz się narkotyków.

Cytuj:
marihuana (przynajmniej ja mowie tylko i wylacznie o mj) ktorą wiekszosc spoleczenstwa wrzuca do wora z heroina czy innym koksem...
Niby i to narkotyk, i to narkotyk, ale wiem o co chodzi. W końcu gejów wrzuca się do jednego wora z pedofilami, zoofilami itd., a miłe to raczej nie jest.

Cytuj:
przewaznie po prostu z nieswiadomosci i wpojeniu kiedys ze 'narkotyki' to zlo.. nie jest gorsza od rzeczy ktorymi Ci sami ludzie sie cpunia codziennie...
Wydaje mi się, że jest to po prostu spowodowane stereotypem narkomana (mówię tutaj ogólnie, czyli kogoś, kto bierze narkotyki, niezależnie ile i jak często): zniszczone życie, wrak, niebezpieczny itp... Przynajmniej mnie z takim stereotypem zaznajomiono... tak, tak, zajęcia "edukacyjne" prowadzone przez policjanta...

Cytuj:
wiec jakim prawem chca mnie oceniac czy zakazywac ? Absurd wywolujacy dwie skrajne reakcje: smiech i zlosc
Jeśli robisz to w swoim własnym domowym zaciszu (czy też czyimś innym), a nie na ulicy, to raczej nikt nie ma prawa ci nic zakazywać.

Cytuj:
znowu ten SMIESZNY argument. Ja jeb*e jak mozna uzywac takiego argumentu... znowu mi sie to w pale nie miesci...
Czy chcesz, czy nie, póki przynajmniej niektóre narkotyki nie zostaną zalegalizowane, społeczeństwo będzie uznawało za złe wszystko, co jest prawnie zakazane... O ironio, jacy my praworządni jesteśmy, a wystarczy wychylić głowę przez okno, i co chwilę ktoś się skarży...

Cytuj:
kazdy czlowiek sam powinien oceniac czy rzeczywiscie jest to zle czy nie... no chyba ze nie macie wlasnych mozgow tylko sluchacie posluznie rozkazow, to powodzenia w zyciu.
Rozumiem o co ci chodzi, ale argument można wykorzystać na dwie strony. Tą dobrą, o której mówisz, ale też np. "mogę zabijać, bo oceniłem to jako dobre". Trzeba po prostu myśleć.

Cytuj:
Dla mnie homoseksualisci moga sobie zyc, nawet niech sobie sluby biora... komu to szkodzi?
Oczywiście nikomu, ale przecież jesteśmy zboczeni i chorzy psychicznie

Cytuj:
tylko nie rozwijajcie zabardzo tematu homo~, nie od tego ten topic jest
Sir, yes, sir!

Cytuj:
juz czekam na kontrargumenty do tego co Andrzej powiedzial ciekawe jak bardzo idiotyczne beda tym razem..
Wiesz rożnie to bywa. Osoby znane trzeba brać na pół poważnie, bo nigdy nie wiesz, czy rzeczywiście tak myślą, czy szukają rozgłosu... Np. ostatnio w gazecie dla gejów Daniel Radcliffe (grający Harry'ego Pottera) udzielił wywiad, w którym z oburzeniem krzyczał "Homofobia jest obrzydliwa i nieludzka!"... Chyba każdy się pokapował, że chodzi tylko o promocję filmu (chociaż kto wie...).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem