Zobacz pojedynczy post
stary 07-05-2006, 11:29   #64
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yallah
Przegladam tak teraz ssy i uwazam ze niektore nawet sa niezle....moim zdaniem najbardziej godnymi zwrocenia uwagi sa ssy Austina i Paladyn on Rook ( tutaj kuba1243). Dla mnie najlepszym jest advencem Paladyna na 23 fist...dla mnie jest to cos prawie niemozliwego gdyz chyba kazdy rookstayer wie jak ciezko na rooku leca skille=] Austin gzzz 48 lvl...=][= nie zapomnialem o winie hehe=]
I tu cie zaskocze. Otóż Na rooku fist fighting rośnie znacznie szybciej od pozostałych skili. Sam się ostatnio zdziwiłem, gdy trenując fist'a zauważylem, że 1 % z 21 skila na 22 trenowałem ok. 2 minut, z 22 na 23 ok. 3 minut, a teraz z 23 na 24 ponad 4 minuty. Pozostaje więc pytanie, dlaczego rosną tak szybko? Przecież na mainie fist fighting rośnie rycerzom tak samo jak "sword" czy "club". Może wkońcu powinno się popracować pare tygodni(normalnego grania ;p) nad tym fistem tak do skila 30, żeby sprawdzić (może obalić) plotke dotyczącą minosa na skale? ;p
Postaram się tego dokonać do końca wakacji i myśle Yallah, że i ty też spróbujesz.
Edit.
@2x down
A więc mit obalony.
Ale fista i tak będę nadal trenował.
Mam prośbe, mógłbyś pokazać mi ten filmik, jak nie na forum, to napisz na PW, proszę.
Powodzenia.

Ostatnio edytowany przez kuba1324 - 07-05-2006 o 13:15.
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem