Zobacz pojedynczy post
stary 07-07-2006, 21:38   #141
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan Ognia
7. Jeżeli chcesz zaproponować coś, co tyczy tego bądz TEGO działu zrób to tylko i wyłącznie tutaj.
Instynkt, proszę Cię, abyś kontynułowała w tym miejscu. Dbanie o ortografię jest bardzo ważne, równie ważne jak o stylistykę - są to sprawy zatracane w polskim internecie. Dlatego Twój post jest trafny, jednak prosiłbym o skopiowanie go tutaj, a tamten poddaniu reportowi.
Dzięki takim postom można poprawiać błędy.
Zachęcam każdego, aby nie omijał z zadartym nosem żadnych postów z błędami i je wytykał - ukazywał.

Próbuję, aby w temacie ze zdjęciami było czysto - żeby znajdowały się tam tylko rzeczy, jakie są tam oczekiwane. Truję głowę moderatorom, prosząc o kasowanie kolejnych postów. Wielu tak robi. Dzięki temu jest tam w miarę schludnie.
Nie podobają mi się również linki, jednak o tym nic nie mówię. Rozumiem, że czasem ktoś może nie umieć wklejać zdjęć, może przekroczyć liczbę 10 zdjęć w poście, lub wagę 2 mb. Albo i ma jeszcze inne powody.

Swoją drogą; zdanie nie podobało mi się już dawno, ale nie chciałem go edytować - w tym poście znajduje się również regulamin, dokonywanie zmian w tamtym miejscu wiążę się z ogłoszeniem tego w nowym poście. I podczas ostatniej edycji zapomniałem o tym wspomnieć. Gdy zostanie poprawiony cały post - wtedy zedytuję i poinformuję w odpowiadającym poście.

Ale wracając: proszę o skopiowanie Twojego postu w tamtym temacie do tego i rozwinięcie go.

Edit:
Milan, z białym mi nie do twarzy .
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 07-07-2006 o 21:56.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.