Zobacz pojedynczy post
stary 11-05-2008, 20:22   #1
Vardor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 05 2008

Posty: 3
Domyślny

Witam, mam pewien pomysł na duży update dotyczący nowego expowiska.

Po wprowadzeniu całego Hrodmir z miastem Swargrond cała mapa rozszerzyła się u góry i pozostała wielka północno-wschodnia część Tibii wypełniona tylko oceanem którego na pewno Cipsoft kiedyś zagospodaruje . I wpadłem na pewien pomysł jak można tą znaczną część zagospodarować. Pomysł może być wykonany gdzie indziej jeżeli Cipsoft już pracuje nad nowymi terenami w tamtej części. choć uważam że te tereny były by odpowiednie.

A konkretnie chodzi mi o stworzenie archipelagu , wysp , bądź lepiej całego kontynentu który był by w całości wypełniony dinozaurami . Przedsięwzięcie to jest porównywalne do wprowadzenia Hrodmir bądź Tiguandy . Miał by nazwę np: Dinosauria Land albo DinoLand bądź jakąkolwiek inną która by wskazywała na to że jest to kraina prehistorycznych stworzeń . Tylko na niej występowałyby specjalnie zaprojektowane potwory od najmniejszych jaszczurek , latających dinozaurów które jak pokazuje animacja Wyverny nie trudno było by stworzyć , po giganty o sile i wielkości dorównujące Demonom i Juggernaut`om. Powstało by tam około 20-30 nowych potworów wszystkie oczywiście wzorowane na dinozaurach. Były by one zróżnicowane siłą , szybkością , lootem . Parametrów danych potworów nie będę wymyślał bo to nie ma sensu jeżeli dyskutujemy w ogóle o tak wielkim projekcie , ale jeżeli kogoś ten temat natchnie niech da parę dinozaurów z parametrami . Były by także zróżnicowane wielkością , jedyne grafiki potworów jakie teraz znamy są zaprojektowane w wielkości jednej kratki , dwóch kratek bądź czterech . Największe dinozaury mogły by powstawać w wielkości 2x3 kratek bądź nawet 3x3 czyli 9 kratek . Nie mówcie że to niemożliwe ponieważ jak wiemy Cipsoft ciągle zaskakuje nas nowymi potworami a takie animacje i grafiki są możliwe do opracowania .

Z dostępnością do tej wyspy czy to dla FACC czy to dla PACC to też trudniejsze do opracowania . Może być ten teren cały dla premiowanych graczy , bądź jeżeli będzie to archipelag to mniejsze wyspy dostępne dla FACC a główne dla PACC - tak jak to ma miejsce teraz ze wszystkimi lodowymi wyspami . Choć za pewne i tak będzie wszystko dla PACC .

Jest to niby zwykły pomysł ale także wielki projekt jak już mówiłem dorównujący powstaniu Tiguandy , Hrodmir , bądź pustyni z Ankrahmun . Jednak pomyślcie ile nowych questów mogło by się tam znajdować , ile może nowych itemów wprowadzonych do gry . Na prawdę można z tego zrobić wyspę z paroma dinozaurami , a można stworzyć cały kontynent gdzie będą biegały i latały dinozaury od wielkości jaszczurki do wielkich i silnych Tyranozaurów bądź bardzo wytrzymałych i gigantycznych Sauroposeidonów .


Wiec komentujcie , wymyślajcie dyskutujcie , uważam że pomysł jest dobry choć wielki w realizacji, i nie mówcie że dinozaury nie pasują jak wiemy po Tibii biegają orki z toporami , mówiące cyklopy , mitologiczne minotaury , smoki , gady , dżiny , demony , chodzące ręce i wiele innych wymyślnych stworów .


Bardzo proszę żeby w tym temacie wypowiadały się osoby "normalne" by w kulturalny sposób podjąć dyskusje , i które potrafią skrytykować z zachowaniem zasad moralności...

Ostatnio edytowany przez Vardor - 11-05-2008 o 20:27.
Vardor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.