Zobacz pojedynczy post
stary 12-11-2011, 20:01   #1462
camperek1
Użytkownik Forum
 
camperek1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2009
Lokacja: Poznań
Wiek: 27

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Filip
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 170
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post

@camperek1

Wklejasz filmiki tylko ze strony zachowania policji, a druga strona to przepraszam jest nie winna? Stali sobie grzeczni obywatele i nic nie robili? No już bez przesady. Akurat w tego typu sytuacjach popieram działania policji.
Linki były odpowiedzią na post Litawora.
Nikt mi nie wmówi, że policja nie stosuje bezsensownej przemocy w sytuacjach, które można rozwiązać inaczej. Sam tego doświadczyłem.

Odpowiada Ci lanie pałą człowieka z Polską flagą? Bo dla mnie to totalne skurwysy*stwo. Jeżeli robiłby jakąkolwiek zadymę, to zrozumiem, bo zawsze jednemu z drugim nerwy puszczą. Ale na filmie, który podlinkowałem wyraźnie widać, że facet IDZIE, a jakiś baran w mundurze wali go pałą w plecy.

Za to niemieckich brudasów, wnuczków ss-manów, reprezentujących podobno antyfaszyzm powinni wywieźć za miasto i sprać im dupska tak, żeby ich zasrane szwabskie kopyto nie stąpnęło już na Polskiej ziemi.

--- camperek1 dodał 10 minut i 18 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
to nie była policja. Przebrani zadymiarze po prostu.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=lx9IF4BnSRE
Na tym filmie widać tych samych ludzi, którzy biją przechodnia z wcześniejszego filmu.
Albo to rzeczywiście były psy, albo policja jest tak doskonale zorganizowana, że nie odróżnia swoich od nieswoich. (co wcale by mnie nie zdziwiło)
__________________

Chwała Wielkiemu Lechowi.

Косово је Србиј

Ostatnio edytowany przez camperek1 - 12-11-2011 o 20:04. Powód: Automerged Doublepost
camperek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem