Zobacz pojedynczy post
stary 08-11-2009, 12:44   #162
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Argumenty na istnienie SoF. Gdyby ktoś przeczytał mój temat to by znał.

1. Niema dowodów na jego permanentne (dosadne) nieistnienie, więc drogą dedukcji prawdopodobnie istnieje.
2. CM Craban na zapytanie o istnieniu Questa odpowiedział, że istnieje.
3. Sam Cipsoft powiedział, że jesteśmy bardzo blisko rozwiązania zagadki, ale wciąż za daleko szukamy.
4. Sam fakt, że jest on na wysepce świadczy o tym, że Cipsoft po coś go tam umieścił.
5. Jeśli przynajmniej jedno zdjęcie/film spośród tysięcy nie jest fake'iem tzn., że quest istnieje.
6. Ja gdybym zdobył SoF to bym o tym nie opowiadał, a już na pewno nie zamieszczał jego QS na jakimś tibijskim forum.

Dowody są niepotwierdzone, nie przedstawiają mojego osobistego zdania na ten temat. Są tylko zbiorem informacji znalezionych w różnych tematach.
I po co to? I tak zawsze będzie słowo vs słowo.

1. Nie ma dowodów na jego istnienie, wiec prawdopodobnie (drogą dedukcji) nie istnieje.
2. Gdzie i kiedy to powiedział?
3. Gdzie i kiedy to powiedział?
4. Może właśnie po to, żeby tam był? rotfl
5. Pokaż mi takie zdjęcie/film.
6. I na co to jest dowód?

Cytuj:

Dowody są niepotwierdzone, nie przedstawiają mojego osobistego zdania na ten temat. Są tylko zbiorem informacji znalezionych w różnych tematach.
To po cholerę nazywasz to dowodami? Jeśli te informacje są niepotwierdzone tzn., że nie są kur*a żadnymi dowodami, tylko twoimi wymysłami!

Pieprzysz jakieś głupoty, nie wiadomo po co, do tego nazywasz mnie "forumowym lanserem", podczas gdy ja się na tym forum wypowiadam średnio raz na tydzień licząc wszystkie działy.
Poza tym:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Ty mi każesz używać opcji "Szukaj" ?! Stary, mój mózg posiada więcej informacji o Sword of Fury niż twój zdołałby pomieścić. To ty używaj opcji szukaj bo gdybyś chociaż trochę się wysilił znalazłbyś to.
To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc. Nawet mi się nie chce wymieniać dlaczego. to ty jesteś lanserem, bo starasz się wylansować na drugiego piombona. Jemu nie wyszło, tobie też nie wyjdzie.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 08-11-2009 o 12:53.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem