Zobacz pojedynczy post
stary 10-03-2010, 18:51   #35
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nevemu Pokaż post
Krótko i treściwie mogę stwierdzić, iż ten element zaprezentowany jako news jest zdecydowany godny polecenia. Nigdy nie uważałem tej gry jako "masówki" fanów wysokich poziomów i innych jak dla mnie śmiesznych rzeczy (EQ).

Tibia swoim klimatem bardzo odbiegła od tej, w której to grałem dawno temu. Ten mały jak dla mnie element w zupełności poprawił mi humor. Należę do grupy osób, które wychowały się na prawdziwym rpg'u, nie na tym czym jest teraz większość mrpgów (level & grind) w tym Tibia.

Zdecydowanie takie małe elementy dogadzają urok gry.

Chcesz się pośmiać? Proszę bardzo, jednak spójrz łaskawie na moją datę dołączenia, jeśli naprawdę chcesz rozmawiać o "Tibii" to porozmawiajmy za parę lat.
W 100% popieram. Takie małe elementy wprowadzają klimat gry. Nie chodzi o to, żebyś zobaczył, zjarał się przez 5 min. Masz poczuć, powąchać zasmakować gre.
Chcesz poczuć klimat? Włącz wyobraźnie! Zobaczysz, że małe elementy sprawiają najwięcej radości.
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."

manfred_007 jest offline