Zobacz pojedynczy post
stary 27-02-2006, 18:43   #69
Radosny~
Użytkownik Forum
 
Radosny~'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006
Lokacja: HeLL
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Aktywny gracz
Imię: Radosny
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 27
Poziom mag.: 45
Radosny~ ma numer GG 1322411
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Metatron
To ze wy nie umiecie grac bez swiatla i nie macie takiej opcji w monitorze jak kontrast i jaskrawosc ktora mozna ustawic na 100 % (sprubuj sobie tak ustawic i zoabczysz czy nic nie widac) Co do tego cial... chyba jak zabijam potwora z miecza to jasne jest gdzie lezy cialo ??? !! Poprostu te postaci sa pewnie znajomymi adminow i msuieliscie wymyslic cos zeby im dac pacca a nie osoba ktore sobie na to zapracowly... Gangrel666- myslisz ze musze sie na kogos obrazac albo wyzywac? wejdz i daj sobie kontrast na full (graj w nocy zeby sie swiatlo nie odbijalo) i efekt bedze taki ze zorientujesz sie ze podjoles zla decyzje...to mi wystarczy...nastepnym razem dopracujcie zasady....albo odrazu na wstepie napiszcie kto ma wygrac....prosze o kulturalne wypowiadanie sie a nie prezentacje wiochy....leb to ma kon (albo ty jesli chesz) napewno nie ja
pomysl sobie ze straciles prawdopodobnie 150 zeta(cena pacca) bo szkoda ci bylo 15-20gp na torche;p
moze miales lh moze nie..ale w kazdym razie z***..sprawe;p ja z bratem gralismy i mielismy calkiem przyzwoity wynik jak na 1h grania ale okazalo sie ze brat nie napisal Odlotowe na początku poprostu zapomnielismy napisac...a podejrzewam ze bysmy byli w top 10?
__________________
Co wy wiecie o lagu?Hm..chyba nic!;p Jezus sie 3 dni respawnowal...


STOP dla postowania filmow z Tibia.De tutaj!
Radosny~ jest offline