Zobacz pojedynczy post
stary 11-11-2004, 21:58   #43
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Sadamq-kurka, jak sobie to wyobrazam, to... Zaczyna mnie to wqrwiac... Seryjnie! Jak sobie wyobraze te animacje to nagle dostaje nerwicy 0_o... Pomysl mi sie nie podoba i raczej nie spodoba, ale wiesz co? Taka dysqsja jest bez sensu bo i tak decyzji nie podejmiemy my Ja jestem przeciw...
@kidler-'angielska wersja forum'? To co, chcesz zamontowac automatycznego tlumacza ktory bedzie na biezaco przekladal wszystkie nowe posty na ten-drugi-jezyk???
Ale w sumie po co, chyba kazda nacja ma swoja wlasna wersje stronki o tibii, no to proba robienia jednej miedzynarodowej wg mnie jest bezsensowna

Dobra, a tak do tematu, to poza wlozeniem w opisy potworkow i itemow 'troche duszy'(znaczy swojego zdania) to pomyslow zbytnio nie mam... No, chyba zeby zrobic na mapkach kazdej lokacji jakas inna czcionka resp potworow jaki tam jest, bo taka mapa respu calej Tibii jest nieco nieprecyzyjna Ale to chyba zdeczka duzo roboty
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem