Temat: Manga&Anime
Zobacz pojedynczy post
stary 30-12-2011, 17:31   #15071
Corgar Frizz
Użytkownik Forum
 
Corgar Frizz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Hinamizawa
Wiek: 33

Posty: 1,247
Corgar Frizz ma numer GG 919691
Domyślny

Tom-- ??
Czy ja słyszałem School Days? Przecież to moja ukochana seria, chciałbym oglądać codziennie takie arcydzieła, NOT! RELEASE THE GROCIX! Naprawdę, poza ostatnim odcinkiem SD prezentuje naprawdę marny poziom, zwłaszcza w porównaniu z visual novel. Autorzy próbowali zbyt wiele dróg wpakować i skończyło się fatalnie. Nie mówiąc już o Makoto, jedna z niewielu postaci w anime która aż tak bardzo mnie odrzucała. I zdecydowanie najbardziej znienawidzona przeze mnie postać.
A visual novel bardzo ciekawe, nawet momentami można Makoto polubić. Nie mówiąc już o "Double strike" jednym z możliwych zakończeń w którym Makoto brzuchaci Kotonohe i Sajonji, mało tego łączą one siły.

Reasumując visualka jest ok, anime niestety ssie.


Mirai Nikki, imo najlepsza serio tego sezonu. I wyjątkowo nie tylko ja mam takie zdanie. Bardzo ciekawy pomysł na fabułę i co ważniejsze trzyma w napięciu. Realizmu, tutaj przyznam rację wiele nie ma, ale też nie można mieć wszystkiego. Taki Death Note z większą ilością graczy i na odrobinę innych zasadach. Więcej niestety napisać bez spoilowania nie mogę, a nie chce psuć zabawy innym.



Co do konwentów, po prostu miło spotkać podobnie skrzywionych ludzi. I nie mówię tu o samym fakcie oglądania M&A, bo takich ludzi jest teraz mnóstwo, a przekroczeniu granicy bycia fanem. Po prostu czuje się, że przebywa się w otoczeniu podobnych do siebie osób. I w jakim innym miejscu spotkasz dziesiątki dziewczyn z zettai ryouki klasy B i A? Nigdzie, tylko na konwencie.
Nie wspominając już o tym, że konwenty to istna kopalnia wiedzy o nowych seriach, ciekawostek o ulubionych anime itd itp


Nippah~!
Corgar Frizz
__________________
Ukryty tekst:

I am bone of my Keyboard
Internet is my body and Site is my blood
i have created over a thousand threads
unknown to mods nor known to spammers
have withstood the flames of many flamers
yet those flamers cant do anything
so as i create

Unlimited Topic Works

わたしのパン... わたしのパン...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Corgar Frizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem