Zobacz pojedynczy post
stary 18-03-2007, 16:30   #113
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Ja myślę, że rookstayerzy są dlatego, bo w łatwy sposób można zrobić dobrą postać budzącą respekt na rooku, gdzie na mainie poniżej 30lv każdy jest pomiatany .. Ja osobiście lubie rookstayerów, bo jak sie ich poprosi aby poszli na jakiś quest to pójdą i pomogą, czasem sie na takiego dobrego trafi, że i żarcia ci rzuci jak będizesz w potrzebie, choć czasem bije lv na np. wilkach, a tu nagle sie wbija jakiś rookstayer 2x lv i wygania, zachowuje się chamsko - i z takich cwaniaczków to mozna się smiać, bo wyszedł by na maina to by go szybko zrookowali

Piterownik, wbij 40 dist i idź na roty na fibuli (trzeba mieć klucz, ale skąd go dostać to ci nie powiem bo to może być jakiś QS). Nie kupuj nic prócz p-set, bo nie będziesz potrzebować. Grając na balanced od 40 skila, udało mi sie mieć 65dist na 20lv bez żadnego treningu powyżej ^40, więc na full ataku, z którym będizesz kosił roty, że miło - 60tke nabijesz spokojnie expiąc. Skillowanie się nie opłaca.

Którą profesje polecam? Żadną, ja lubię grać palem, tylko wciskam klawisz przeciwległy do kierunku w którym jest przeciwnik i miło sie expi. Ale to moje gusta, w kazdej grze lubiałem gun/bow/xbow, taki już mam styl. Wybierz tą profesje którą najbardziej lubisz, a nie ta która obecnie jest najsilniejsza, bo i tak wszystko będzie sie diametralnie zmieniało z update'ami.
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem