Zobacz pojedynczy post
stary 08-02-2011, 20:51   #1
Qurczaczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2011

Posty: 8
Domyślny Rookgaard a kolejne updat'y

Witam! Temat zakładam z powodu zmierzania w zdecydowanie złą stronę całej tibi, a szczególnie opisze tutaj zmienianie się na gorsza rookgardu z biegiem lat.
Grą na rooku skupiłem sie ok. od tibia 8.3
Na początek zacznijmy od mapy:
-Zdecydowanie bezsensowny układ farmy ( Wcześniej po zdobyciu mięsek bez konieczności latania przez miasto mogłeś udać się przez "farmę" odrazu do młyna (npc Willie) i sprzedać zdobytego loota. Teraz sytuacja jest analogiczna. Żeby sprzedać jedzenie a najwiecej ożmna go zdobyć właśnie na tym respowisku owiec trzeba przejść w zasadzie całe miasto...
Powiększenie kanału przy piecyku na mino hell(Trapy)
Uważam to za bezsens. Dla czego?
Trapowanie to jedna z atrakcji rookgardu. Można dzięki temu "załatwić swoje sprawy "Na mainie mamy pk wiec moim zdaniem powinniśmy walczyć o możliwość trapowania na n-pvp i rookgardzie. Nie przesadzajmy znowu ze trapowanie to mega zuo bo takie zeczy maja miejsce zadko a zeby kogos wciagnac do tego trapa na m-hell trzeba sie niezle napocić.
Wciąganie mobow:
Służyło to 2 rzeczą - trapowaniu i pomaganiu sobie przez low levele w expie.
Tak jak wspomniałem trapowanie powinno byc dozwolone bo przeciez nie oszukujmy się to jest jednak część tibi i to wlasnie nadaje jej klimatu.
Przechodzenie przez graczy na n-pvp
Najgłupsza rzecz z tych wszystkich
0 zabawy,niektórzy wykorzystują to do oszukania innych graczy
To by było na tyle. Jeżeli macie więcej argumentów na ten temat koniecznie opiszcie sprawe.
Jestem również za tym żeby ktoś bardziej kumaty z angielskiego napisał dotyczący tego temat na forum tibia.com . Może coś się zmieni a nigdy nie zaszkodzi powalczyć o swoje
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ps. Nie jest to tylko moje zdanie ale rowniez innych graczy. moze warto bylo by zglosic supportowi ze tibia traci swoj klimat i zmieza w zlym kierunku w oczach graczy?

Ostatnio edytowany przez Qurczaczek - 08-02-2011 o 20:52.
Qurczaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.