Temat: Metin 2
Zobacz pojedynczy post
stary 01-08-2007, 15:08   #1
Diablczek
Użytkownik Forum
 
Diablczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Twój ojciec zabawiał MEGO PANA
Wpisy bloga: 6

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Metin 2

Chciałbym opisać wam dobrą (jak dla mnie)grę internetową Metin 2 opiszęwam ją ale najpierw Historia:
Dawniej cały kontynent zjednoczony był jako jedno Imperium. Jego ludność żyła w pokoju będąc w dobrych relacjach z władzą Imperatora.

Jednak pewnego dnia zagrożenie spadło z nieba, w postaci wielkiego Kamienia Metin.

Uderzenie kamienia nie tylko zmieniło warunki geograficzne i klimatyczne kontynentu, sprawiło również, że zwierzęta zostały poddane jego kontroli. Stały się zabójcami, poprzez mutację przeobraziły się wpotwory. Wielu zginęło w wyniku śmiercionośnej zarazy aby ponownie powrócić do świata żywych jako nieumarli, błąkając się po zniszczonym kontynencie.

Wynikły w ten sposób chaos spowodował rozpad dawnego Imperium i powstanie trzech mniejszych imperiów wrogich sobie po dzień dzisiejszy. W centrum kontynentu gdzie spadł Kamień Metin żyją teraz najbardziej przerażające stworzenia Z nieba natomiast w dalszym ciągu spadają pomniejsze Kamienie

Przerażającym jest fakt, iż moc Kamienia Metin zdaje się wzrastać zupełnie tak jakby regenerowała się po upadku . Ta nowa moc zmusiła Boskiego Smoka do osobistego pojawienia się na kontynencie i podjęcia próby powstrzymania Kamienia Metin

Stań się sojusznikiem Boskiego Smoka i pokonaj moc Kamienia Metin. Powstrzymaj zagładę kontynentu i zjednocz go pod Twoim przywództwem !

W grze są trzy królestwa w których można zrobić postać i po których można podróżować.Te kraje to Chunjo, Shiniso(ja tam jestem XD) i Jinno.

W grze występują trzy rodzaje postaci.
Warriorobry wojownik zadaje silne ciosy i są najskuteczniejsi w walce wręcz(ja mam warriora)
Ninja:Troche lepsza od Warriora ponieważ jest szybsza, może walczyć dwoma sztyletami i umie strzelać z łuku.
Shaman:Szaman jest dobry w posługiwaniu się magią.Może ulepszać zdolności
innych graczy na jakiś czas ,może leczyć i dobrze radzi sobie z wrogami
Sura:to chyba najsilniejsza postać, Może jednocześnie posługiwać się magią i walczyć orężem co czyni go bardzo przydatnym(Jego też mam)
Inne atuty gry:
Dużo potworów tyle że ja pier... , większość z nich sama nie atakuje.
Od 15 lvlu można walczyć z innymi graczami.
Fajna muzyka szczególnie na 2 mapce.
Można ulepszać przedmioty chociaż czasami mogą zostać zniszczone.
Mało noobów.
Po dednięciu traci się mało expa i można odrodzić się w mieście lub w miejscu w którym się dedło.Niektórzy dedanie wykorzystują jako szybszą drogę do miasta.
Jazda koniem.
łowienie ryb.
Bitwy Imprium.
Questy których większość polega na lataniu od NPC do NPC ale dostaje się dużo expa.
Wojny gildi
I jeden niestety minus mało terenów.

Zamieszczę essa


Shot at 2007-08-01

mój char

Shot at 2007-08-10

Rejestracja:http://metin2.pl/play_register.php

Download:http://metin2.pl/play_download.php

Życzę miłej zabawy.Jakby ktoś chciał się ze mną skontaktować, mam nick Uram.

Ostatnio edytowany przez Diablczek - 10-08-2007 o 15:32.
Diablczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.