Zobacz pojedynczy post
stary 19-04-2009, 23:37   #2718
okozaoko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 48
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: In Pectore
Poziom: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
@smoq okozaoko to nei borubar;p

@fuhrer
no nie dokonca bym sie zgodzil, jakbym mial byc free bez placenia to bym nie odmowil. zreszta sa tacy ludzie u nas caly czas co maja ta 'godnosc' :> typu sai, ljubo, gidek, prawie cala lista wilsztajna. robia to co chca, jak mowilem nic sie nie zmieni z przed wojny, z tym ze kiedys mogli sobie o tak expic bez explocka, a teraz maja mniej kasy, beda gnebieni itd. jak byla wojna to wyzywali, teraz jak ktos z inter ich ubije to mu jeszcze napisza 'heh gz pvp dobry jestes ))))))

@smoq2
nie do konca sie zgodze, jak np robilem konkurs(bo lubie robic takie rzeczy) kto pierwszy powie 'moje stara to kurwa' dostanie x, to ludzie w grze sie DOSLOWNIE przescigali. dla mnie z taka osoba juz jest nie tak.

@placenie
zalezy jakby na to patrzec, z jednej strony to traca tam troche w oczach innych, a z drugiej przynajmniej niektorzy przyexpia do nastepnej wojny. niektorzy bo jestem pewny ze przynajmniej kilku bedzie sie jej obawialo :<
Ljubo tez chce sie wyplacic ale nie ma tyle kasy , ponoc na vencie it byla klutnia albo dyskusja o niego aby dostal mniej , ale nie wiem jak to sie skonczylo , tak samo o moruta

A loyal to the end oznacza lojalnym az lider i reszta nie stwierdza ze nie ma szans

Ostatnio edytowany przez okozaoko - 19-04-2009 o 23:41.
okozaoko jest offline   Odpowiedz z Cytatem