Temat: Ktoś coś?
Zobacz pojedynczy post
stary 13-06-2016, 17:15   #1
You_Ying
Użytkownik Forum
 
You_Ying's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008

Posty: 166
You_Ying ma numer GG 3428380
Domyślny Ktoś coś?

Ta, dział umarł bezpowrotnie, wszyscy wiemy.
Kiedy siedziałem tutaj, byłem zwykłym dzieciakiem. Rozpocząłem chyba w 2007 roku na innym koncie. Dżizys, miałem wtedy 10 lat... W sztuce fake'owej byłem potwornie kiepski. Dopiero z czasem, gdy człowiek poznawał GIMPa i rozwijał swoje umiejętności, nabierał większego kunsztu.
I teraz, gdy napisał maturę i ma za dużo wolnego czasu, bierze go na sentymenty.
Pamiętam czasy świetności tego działu, nowe odcinki "Sieroty" i te dziesiątki postów dziennie. Trudno, dział nie wróci.
Najbardziej bolą niedziałające zdjęcia. Jakby nie patrzeć, wszystkie fake'i poszły się przez to paść. Nie zobaczymy już wielkich dzieł starej elity.
Cóż, to były czasy gdy taki dropbox czy dysk google były mało popularne (a może jeszcze nie istniały?). Wielka szkoda, że nie były udostępniane fake'i przez takie serwisy. Może byśmy jeszcze je zobaczyli.
W każdym razie, naszło mnie na pobawienie się jeszcze trochę w takiego grafika, chociażby dla samego siebie. Jedynym problemem jest brak materiałów. Fake Font Convertera szukałem i nie znalazłem już na necie - choć nie jest to wielki kłopot, bo czcionkę z ramką można zrobić jakąkolwiek inną. Noxitu Sprite znalazłem z trudem, ale w Tibii 8.6 jest 36 tysięcy spritów - poświęcając 5 sekund na wklejenie jednego, to jest 50 godzin roboty - dość bardzo długo.
Przychodzę więc z pytaniem - czy w dobie tych dysków, istnieje ktokolwiek, to ma jeszcze jakiś arsenał? Mając jakąś bazę, mógłbym go uzupełnić i udostępnić na tym dziale - a nuż znajdą się inni starzy wyjadacze, którym się też przyda, a którym do tej pory nie przyszła myśl o niego spytać.
Pewnie na odpowiedź mogę czekać miesiącami - ale spytać zawsze warto.
__________________
You_Ying jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.