Temat: Ktoś coś?
Zobacz pojedynczy post
stary 05-09-2016, 23:48   #8
You_Ying
Użytkownik Forum
 
You_Ying's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008

Posty: 166
You_Ying ma numer GG 3428380
Domyślny

Całe dwa dni roboty, no ale jest. W pełni uporządkowany zbiór spritów do fejkowania (w RagMaterials jest jednak lekki nieład ;d). Myślę że zaprojektowałem go tak, że w razie wchodzenia kiedyś kolejnych nowych grafik jest możliwość łatwego wklejenia ich do plików, nie robiąc dodatkowego chaosu.
Dużą część rzeczy miałem przygotowaną już wcześniej. Prawie wszystkie podłoża, ściany i umeblowanie przygotowałem ręcznie. RagMaterials 7.5 posłużył mi do uzupełnienia spritów, użycia kilku pełnych zbiorów (np. kryształy itd) i zbiór potworów i outfitów (jak będę miał czas je też uporządkuję i wydam stosowną 'łatkę').
Pozwoliłem więc sobie nazwać ten zbiór zbiorem TIFF Materials (Tibia Items For Fakers), przy czym w Readme jest stosowna informacja o bazowaniu na RagMaterials i podziękowania od Arashela stamtąd.
Link:
https://drive.google.com/open?id=0Bw...TFDMEdqVWFHelU
Istnieje duże prawdopodobieństwo że będzie mi się chciało w wolnym czasie zrobić zupełnie nowy poradnik jak robić fake'i. Cloy zrobił kawał dobrej roboty, ale jego jest przestarzały.
Nowy, z poradnikami co do podstawowych efektów i tak dalej, z aktualnymi zdjęciami na zewnętrznym serwerze, + zawsze dostępny link do materiałów, to świetna baza, gdybyśmy kiedyś mogli rozruszyć ten fandom. Być może się nie uda, ale warto przygotować to dla kogoś tam...kiedyś.
__________________
You_Ying jest offline   Odpowiedz z Cytatem