Zobacz pojedynczy post
stary 26-12-2008, 15:55   #5
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

1)Zrzędy forumowe dzielą się na doświadczonych i idotów. Ci pierwsi mówią że 7.5 było idealne, ci drudzy, że dowolna wersja potem. Nie będę komentował.
2)To dobrze, że expiło się trudniej? To dobrze, że teraz do wbicia poziomu wystarczy poexpić kilka godzin z małym waste, a nie trzeba robić n^3 bot-runemakerów żeby się 18to godzinny hunt zwrócił?
3)Eq dodające do skilli to najlepsza rzecz jaką cipsoft wprowadził, a IMHO, powinny dodawać jeszcze więcej statów. Ale, jak zadowala cie 24godzinne skillowanie-proszę!
4) "lepiej porostu zamontować do klienta coś co wykrywa boty na kompie jak w niektórych grach" Jakeś taki mądry, to to zaprogramuj i podeślij im! Nie wpadłeś na to geniuszu, że boty nie muszą ingerować w system gry, a jedynie imitować naciskanie klawiszy? Jak sobie ustawię bota co mi co minutę 'wciska' Print Screen, żebym miał ładną galerię, też mi go zablokuje?
5)"świadczą o tym hotkey i ciemność w jaskiniach" Hotkeye ułatwiły PvP, ale jest tak w 99% MMORPG. A co do światła-Co ku*wa zrzędzisz? Moszesz sobie zmniejszyć oświetlenie tak, że nawet z torchami/czaram i nic nie będziesz widział.
6)"oczywiście tylko dla pacc"-Tibia, w którą sobie pykasz pomiędzy ssaniem cyca u mamusi to DEMO. 90% mojej 'kariery' tibijskiej spędziłem na facc, a jednak popieram 100% płatną tibię. Niedość, że dają darmozjadom za friko pograć w fajną gierkę, to jeszcze zrzędzicie.

Pozdrawiam
Michos
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline