Temat: Prawo Secury
Zobacz pojedynczy post
stary 13-08-2004, 02:40   #18
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mathayus
Oj doceniam intencjei Adre ale przeciez sam wiesz jak jest na Securze w Ab albo Carlin przeciez mieszkasz w Carlin i racja na polakow coraz wiecej skarg jest zachowuja sie skandalicznie ale nie tylko oni np szwedzi rowniez sa nieznosni i wykorzystuja fakt ze na securze nie da sie zabijac bezposrenio np . Royal Xorin zobaczcie ile on ma reportow na bl dobrze ze sa na securze jendnak osoby ktore niecierpia takich noobow i doaja im popalic chce tu pochwalic przedewszystkim Gwaldora i Gorthaura gratz dla nich
Dziekuje

Hm.. ja pisze nie dlatego, ze slysze skargi na polakow. Staralem sie to przetluamczyc (bo nie caly temat przetlumaczylem idealnie ... niestety) po to, zeby Polacy w ogole wiedzieli, ze cos takiego istnieje, zeby zdecydowali sami, czy beda tego przestrzegac, czy tez nie.

Chociaz odnosnie skarg... tylko niektore skargi na Polakow zwracaja moja uwage... sa to glownie skargi moich przyjaciol, nie tylko polakow. Chodz przyznac musze, ze glownie to ja sam narzekam na polakow, ktorych spotykam i wstyd mi za ich zachowanie, ale takze mam troche polskich znajomych (swietni ludzie ), ktorzy non stop narzekaja na polaka... bo niestety taka jest prawda latwiej jest zwalac cos i obgadywac na szwedow, brazilijczykow i innych niz spojrzec na siebie (chociaz nie mowie, ze tamci sa swieci... ja znam wiecej dobrych, polskich graczy niz brazylijskich... raz spotkalem br, ktrego uhnalem, bo byl na czerwonym a on chcial mi placic za to i to nie mala kase ) Spojrzmy na siebie chociaz w tej grze i chociaz w tej grze badzmi najbardziej "porzadni"

Hm... kolejnym powodem dla ktorego to przetlumaczylem, to moze glupia nadzieja, ze rzeczywiscie wiekszosc polskich graczy nie umie na tyle angielskiego, zeby nie rozumiec tak prostych zasad Tutaj macie wszystko przetlumaczone (moze nie najlepiej ale zawsze).

Aaaa... i jeszcze wroce do tych skarg... napisalem, ze tylko niektore zwracaja moja uwage. Nie mowie, ze ta uwaga i czynnosci nia spowodowane sa zawsze zle w strone Polaka, na ktorego skarege zlozono Swego czasu jeden wysoko levelowy noob napisal skarge na publicznych kanalach i od tej pory nie daje mu zadnej szansy na poprawe, jest dla mnie niczym i tyle, zeby cos takiego pisac, bo 2 polakow przeszkadzalo mu w dragon huncie to trzeba miec z deklem...

Uff sie troche rozpisalem, sorki... tak to jest jak sie runki robi -.-

Prosze tylko o to, zeby pamietac, ze tak jak temat Prawo Secury tak samo Czarna Lista Secury sa tylko tlumaczeniami a kazde uwagi odnoszace sie nie tyle do tlumaczenia mego nizbyt dobrego Najpierw sprawdzam a jak to nie pomaga konsultuje z Sairyiah albo z innymi osobami zajmujacymi sie tego typu wioedza

Pozdrawiam,
AfR.
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem