Zobacz pojedynczy post
stary 02-11-2008, 16:37   #81
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Zawsze mozna zmienic serwer na pvp i nie bedziesz miec lagow .
Kiedys tibia nie byla idealna a mimo wszystko ja kazdy chwali bo nawet pamietam jak Taifun zabil 90 ms'a na hita z sd , to naprawde bylo do dupy .
Tibi obecnie brakuje jednej rzeczy z starej tibi , a mianowicie takich potworow jak kiedys dl'e wrl tudziez demony na ktorych nieliczne osoby na serwie mogly expic nie mowiac o jakim kolwiek proficie . Na forum.tibia.com pojawil sie temat w ktorym proponowano npc skupujacego Mpa , mms , g legs parodia . Te itemy powinni miec tylko 250 + knightci po dlugich Tygodniachna demonach . Zaszybko sie teraz wszystko toczy powinno byc tak ze na 200 lvlu moglbys dopiero myslec zeby isc solo na frosty ktore powinny bic po 1k z malee. Do tego czasu pare miejsc podobnych do tomb by sie przydalo 3x wiecej miejsc jak dragi cyclopolis guardy i miazdzace hity w pvp . Mowiac juz o pvp przydaloby sie dorobic 10 ringow i amuletow ktore mozna by bylo uzywac na pvp a nie tylko time ring tak jak teraz .

Tutaj nie sposob sie nie zgodzic. Niejednokrotnie widzialem 60~ ms/ed expiacych na demach up/down na bocie, przez co dem nie zdazal ich wcale trafiac. 60 ms na demach solo? Kiedys to nie do pomyslenia bylo, teraz tylko czekam na 30 ek na demach. Jak dla mnie tibia juz dawno stala sie otsem i po czesci gownem w ktorym chodzi tylko o exp.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.